שרידי סם מסוכן נמצאו בדמה של התינוקת, השכנים המומים: ביום שישי האחרון הובהלה לבית החולים וולפסון בחולון תינוקת כבת שנה מבת ים, כשמצבה מוגדר קשה והיא מחוסרת הכרה וסובלת מחום גבוה. בדרך לבית החולים, התינוקת החלה לפרכס - ולאחר בדיקות בבית החולים נמצאו בגופה שרידי סמים קשים. מעצרם של ההורים הוארך היום (ראשון) ביומיים וצו איסור פרסום הוטל על פרטיהם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

כשהשכנים של המשפחה שמעו על המקרה הקשה, הם נותרו המומים. "אנחנו לא גרים פה הרבה זמן, משהו כמו חצי שנה", מספרים שניים מהשכנים בשיחה עם החדשות, "מדי פעם יש צעקות, פה ושם. לפעמים התינוק היה בוכה או משהו אבל היא (האם) אומרת שלפעמים הם יושבים או שותים אלכוהול. באמת שממש הופתענו".

"אני בהלם", סיפרה בעלת הדירה שבה מתגוררים בני הזוג, "אני מכירה את המשפחה. דווקא האבא נראה לי בן אדם בסדר. הוא משלם בזמן והכל בסדר, אתה רוצה לדעת למי אתה משכיר את הדירה שלך. אני רק יודעת שהוא מעשן. אני פשוט בהלם".

התינוקת מאושפזת בטיפול נמרץ ילדים וכבר לא מונשמת, אך היא עדיין לא יצאה מכלל סכנה ונמצאת תחת השגחה רפואית צמודה. במשטרה עצרו את זוג ההורים ששהו יחד עם התינוקת בבית החולים כדי לחקור את האירוע החמור הזה: האם מדובר בסם שנלקח סמוך אליה ואותו נשמה או שמא מדובר בבליעה שלו.