טיפול השיניים שכולם היו רוצים לעבור: אם גם אתם נוקשים בשיניים מרוב פחד לפני כל ביקור אצל רופא השיניים, שיננית במרפאה אחת בגבעתיים מצאה פתרון מקורי וייחודי לכל החוששים - נגן גיטרה צמוד שמלווה אתכם לכל אורך הטיפול ומסייע בהפגת המתח. זו לא הזיה, אלא דרך טיפול אמיתית שמתרחשת כבר כמה חודשים, במרפאה של ד"ר ארז בכר בגבעתיים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

"אני שיננית כבר 10 שנים ואני מבחינה שלא מעט אנשים מגיעים למרפאת השיניים עם חרדות", מספרת טליה אספרנס, שיננית במרפאה של ד"ר בכר שיזמה רעיון מקורי: "חשבתי על דרכים להרגיע אותם ואז הגיע רעיון הגיטרה".

"אנחנו גם ככה מטפלים כאן על רקע מוזיקה, וכשגיליתי שבבניין של המרפאה מתגורר גיטריסט מוכשר, הצעתי לו לבוא ולנגן במרפאה, בזמן שאני מנקה אבנית או סותמת חורים למטופלים", משחזרת השיננית בשיחה עם החדשות online.

וכך זה עובד: המטופל מגיע לשבת על הכסא, ובזמן הטיפול בו עם אותם מכשירים שבעיני לא מעטים נחשבים למרתיעים, יושב לצדו נגן הגיטרה שמנגן כמה וכמה שירים ברציפות - עד לסיום הטיפול. לרוב מדובר בטיפולים קצרים יחסית, בני כחצי שעה.

המטופלים מחייכים: "רק מחכים להגיע לטיפול הבא"

"אני מציעה לכל מטופל שחושש טיפול לצד נגן הגיטרה. תמורת תוספת תשלום קטנה, הנגן יורד מהדירה שלו למרפאה - ומנגן כמעט כל שיר שמבקשים ממנו", היא מוסיפה. "ד"ר בכר מאוד אוהב את הרעיון ואישר ליישם אותו במרפאה, ולאט לאט יותר ויותר אנשים שומעים על זה פה באזור".

ומה חושבים על זה המטופלים? "שנאתי טיפולי שיניים וחששתי מזה, ואחרי הטיפול עם נגן הגיטרה - אני רק מחכה לטיפול הבא", מספר ברק, שהתנסה בחוויה. "ישב נגן חייכן שלא הפסיק לנגן וגם לשיר במהלך הטיפול. זו הייתה ממש חוויה שלא חוויתי באף מקום אחר - וזה עשה לי טוב".

וגם הנגן מסופק: "עושה לי טוב על הלב לעזור עם המוזיקה שלי. משמח לדעת שמישהו בא אלי אחרי הטיפול ואומר לי שעשיתי לו את היום. זה הכל בשבילי".