תאונה נדירה וקשה הובילה לכך שהאצבע של אנה ריין נקטעה. בעלה משה מיהר לשים את האצבע בקרח ופינה את רעייתו לבית החולים "מאיר" בכפר סבא. שם, לטענת הזוג, הם זכו ליחס אטום ונאמר להם: "אין לנו פה מחלקת כף יד. ניתוחים כאלה עושים בשיבא". שעות לאחר התאונה, וכשאנה סובלת מכאבים, הגיעו לבסוף השניים לתל השומר - שם חוברה האצבע מחדש.

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"כשהגענו לבית החולים מאיר ביקשנו מאחד העובדים לקבל כיסא גלגלים והוא ביקש שאני אשלם לו 5 שקלים כמו בסופר. אמרתי לו: 'אתה לא רואה שיש פה אדם מדמם', הוא ענה לי: 'זה מה שיש לי, אתה לא רוצה - אל תיקח. יצאתי מהבית בלי ארנק וטלפון אז ויתרנו על כיסא הגלגלים". אך זו לא הייתה הבעיה הגדולה ביותר של אנה: לטענתה - לאחר שהרופא ראה את שקית הקרח עם האצבע הוא אמר להם שהם לא מטפלים בפציעות כאלה והפנה אותם לביה"ח "שיבא" שם יש מחלקה לכירורגיית כף היד.

משה ביקש שיזמנו להם אמבולנס לתל השומר אך נאמר לו שביה"ח לא נותן שירותים כאלה. "הנסיעה הייתה נוראית", משחזרת אנה. "צרחתי מכאבים". לבסוף הגיעו הזוג לתל השומר שם פגשו את ד"ר עמיר ערמי, שלאחר ניתוח שנמשך 5 שעות חיבר את האצבע מחדש.

למרבה הצער הניתוח נכשל, ולאחר מספר ימים נאלצו הרופאים לכרות את האצבע שחוברה מחדש. אנה תהיה בסדר וכבר השתחררה לביתה אך במשפחת ריין כועסים על ביה"ח מאיר - לטענתם התנהגות שכזאת אינה מתקבלת על הדעת.

מבית החולים מאיר נמסר בתגובה: :המטופלת התקבלה באופן מיידי ודחוף. הרופא הציע לה להישאר בבית החולים לטיפול מלא והתריע בפניה כי הסיכוי לחבר בהצלחה את האצבע קטן ביותר, דבר שהסתבר בדיעבד כנכון. בנוגע לכסאות הגלגלים - על מנת למנוע את היעלמותם יש צורך במטבע המוחזר בתום השימוש כמקובל בכל בתי החולים בארץ".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/