בצל העצרות הגדולות שנערכו אתמול ברחבי הארץ בקריאה לצדק חברתי, התקיים אתמול גם מפגן תמיכה בזמרת מרגלית צנעני שנאשמת בסחיטה באיומים. את הערב, שהתקיים במועדון ברעננה, יזם המפיק נדב צברי, שחושש לדבריו לגורלה של הזמרת.

"ראיתי את המצב הקשה שמרגול נמצאת בו. מדובר באישה בת 63, שנמצאת במעצר, וביום ה-12 כבר הרגשתי שאולי משהו לא יהיה בסדר איתה, שיהיה מקרה טופז לא עלינו", אמר צברי לחדשות 2. "אני לא משפטן, אבל רציתי להראות למרגול שיש לה מישהו בעולם, שחושבים עליה בחוץ ושזוכרים מה היא עשתה - לתת לה את הכבוד הזה".

"נוכיח לה שעדיין אכפת לנו ממנה", חופני כ | צילום: חדשות 2

כמעט מאה איש הגיעו למופע, בהם גם אמנים שמכירים את מרגול באופן אישי כמו ליאור פרחי, פיני חדד, שימי רון והזמר אביחי מליחי, לשעבר נגן של מרגול. גם אריאל זילבר הגיע כדי לתמוך בזמרת, שנמצאת במעצר בית מאז יום חמישי האחרון. "מהרגע שנפל עליה ההר הזה אמרתי שזה לא בסדר. היא דיברה על הצפונבונים, ומיד אחר כך עצרו אותה ", אמר זילבר. "יותר מדי חשוד בעיני הסיפור הזה. אני פה כדי לתמוך בה, וכדי להגיד לה שהכל יהיה בסדר".

"רציתי לתמוך בה קצת, לתת לה הרגשה טובה אחרי שהיא סבלה שם, ולהזכיר לכולם מה מרגול הייתה לפני כל הסיפור הזה", הוסיף הזמר ליאור פרחי. מטרת הערב, לדברי המקורבים למרגול, הייתה להביע תמיכה לצד הסיקור התקשורתי הנרחב של הפרשה. "נשיר כמה שירים, ונוכיח לה שיש אנשים שאכפת להם ממנה גם אחרי העליהום הענק הזה", סיכם חופני כהן.

מרגול על ספסל הנאשמים, ארכיון
שוחררה למעצר בית, מרגלית צנעני (ארכיון) | צילום: מוטי קמחי

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

פרשת מרגול: סיקור מיוחד

מרגול שוחררה למעצר בית בן חודשיים: "החיוך חזר לפניה"

כתב אישום נגד מרגול: "הפכה לראש ארגון פשע"

עומר אדם יעיד במשפט נגד מרגול

האיומים של מרגול: "מי שמתחרווט נופל בפח"

צדי צרפתי: "כנראה שאני לא מכיר את מרגול"

העונש המירבי על העבירות של צנעני: 16 שנה

צפו: ה"קוד" הסודי של מרגול בשידור חי