עבור ישראלים רבים, בכל שכבות הגילאים, מדובר בחלום שמתגשם: להקת הרוק האגדית הרולינג סטונס (האבנים המתגלגלות) הודיעה רשמית כי תגיע לארץ ב-4 ביוני ותקיים הופעה אחת בפארק הירקון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הלהקה שהוקמה לפני חצי מאה שנה, תגיע בפעם הראשונה לארץ במסגרת סיבוב ההופעות הבינלאומי 14 ON FIRE. ארבעת הרוקיסטים הפרועים - מיק ג'אגר, קית' ריצ'ארדס, צ'רלי וואטס ורוני ווד חזרו בשנה שעברה לבמות אחרי הפסקה של שנתיים בה הם הקליטו אלבומי אולפן בלבד. הם קיימו סדרת מופעי ענק באנגליה וארה"ב וכעת הם מגיעים גם לבתל אביב. סביר להניח שתמצאו בקהל מעריצים בגיל העשרה לצד מעריצים בני 70 שיתענגו על מיטב להיטיה האלמותיים של הלהקה כמו Gimme Shelter', Paint It Black, Jumping Jack Flash Tumbling Dice, It's Only Rock ‘N' Roll ועוד.

מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תיפתח ב-30 לחודש, וכמה תעלה לכם החוויה? הכרטיס הזול ביותר, עמידה בדשא, יעלה 695 שקלים. כדי לצפות ברביעייה מהגולדן רינג תיפרדו מ-1,790 שקלים, ואם אתם לא מתכננים לקרוע את רחבת הריקודים וחשוב לכם לשבת במהלך המופע, תוכלו להשקיע 2,850 שקלים במתחם ה-VIP. הנחה של כ-100 שקלים תינתן לקונים במכירה מוקדמת באמצעות חברת פלאפון ולחברי השומע המתמיד של שוקי וייס וחברי מועדון המעריצים של הרולינג סטונס. אם אתם שייכים לקבוצות אלו, צפו לקבלת הודעה בדואר.

"זו הפעם הראשונה ב- 35 שנותיי במקצוע שאין מילים לתאר את גודלו של אירוע שכזה בישראל. זו בפירוש היסטוריה. זכות גדולה להביא את הרולינג סטונס לישראל, זכות למדינה, לאזרחים ובעיקר למעריצי הלהקה שחיכו לרגע הזה", אמר בהתרגשות המפיק שוקי וייס שמביא את הלהקה לישראל.