הסרט הישראלי החדש "מי מפחד מהזאב הרע" עולה היום לאקרנים.רק שלשום התאכזבנו כשגילינו שהסרט לא נכלל ברשימת המועמדים לפרס הסרט הטוב של השנה בפרסי אופיר, אולם גם בלי הסיכוי הרשמי שלו להגיע לטקס האוסקר בלוס אנג'לס, אנחנו עדים לפרגון גדול שמקבל הסרט בכל רחבי העולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מאחורי הסרט עומדים שני יוצרים, אהרון קשלס ונבות פפושדו, שלקחו על עצמם משימה חלוצית לביים סרטי אימה ישראלים. הסרט הראשון שלהם "כלבת" הוכתר כהצלחה, ועכשיו הם חוזרים עם הסרט השני שלהם, כשהפעם בתפקידים הראשיים מופיעים ליאור אשכנזי, צחי גראד ודבל'ה גליקמן. באחרונה, הוקרן הסרט בפסטיבל חגיגי בקנדה, וכך הגיב הקהל המקומי שם.

חוק נגד הפפראצי עבר בקריאה ראשונה בקליפורניה

ממשיכים בקולנוע, אבל הפעם עוברים למדינת קליפורניה שבארצות הברית, שם עבר בקריאה ראשונה חוק האוסר על צילום של ילדים ללא הסכמת הוריהם. יוזמי החוק ומקדמיו הם כוכבים, ובעיקר כוכבות הוליוודיות, שמבינות שבמקרה שלהן זה בלתי נמנע אבל נמאס להן מצלמים שמסתערים על הילדים הקטנים שלהן בלי גבולות. כתבתנו טטיאנה הופמן מציינת כי ביניהן, נמצאות השחקניות האלי ברי וג'ניפר גארנר שממשיכות להיאבק בתופעה בכל הכוח.

האחיינית של ספילברג מופיעה בישראל

לסיום, אנחנו עם ספילברג. לא סטיבן ספילברג, אלא ג'סיקה. האחיינית שלו: ג'סיקה כץ, אחייניתו של סטיבן ספילברג, הגיעה לישראל לפני שנתיים לטיול של אחרי הקולג', אלא שהיא התאהבה במקום ונכון לעכשיו היא גרה כאן. השבוע היא הופיעה בבר תל אביבי כשבקהל יושבת אמה, אחותו של סטיבן ספילברג, ננסי.

ג'סיקה, כך אומרות השמועות, נקראה על שם דמותה של ג'סיקה ראביט, הכוכבת המצויירת של הסרט "מי הפליל את רוג'ר ראביט", שדוד סטיבן הפיק כמובן. יונתן ריגר כתבנו פגש את ג'סיקה ואמה וניסה לבדוק עד כמה הייחוס המשפחתי עוזר לה בחיים.