המוזיקאי גבריאל בלחסן הלך אתמול לעולמו בגיל 37. בלחסן, שהיה חבר בלהקת אלג'יר, נחשב ליוצר מוערך מאוד בתעשיית המוזיקה וזכה לפני כשלוש שנים בפרס עידוד היצירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במשך שנים הוא סבל ממניה דיפרסיה, ולפני כשנתיים, נחשפנו כולנו לסיפורו האישי הנוגע ללב בזכות הסרט התיעודי שנקרא על שם אלבומו האחרון, "גם כשעיניי פקוחות", ובו הוצגה ההתמודדות של בלחסן עם המחלה. הסרט זכה במקום הראשון בפסטיבל הסרטים התיעודיים "דוקאביב".

דיק ואן דייק נחלץ מרכב בוער

דיק ואן דייק, השחקן האמריקני הוותיק שצפוי לחגוג השנה יומולדת 88, נקלע אתמול לתקרית מבהילה ומסוכנת שהסתיימה בנס. בזמן שנסע עם רעייתו על הכביש המהיר בלוס אנג'לס, הבחין ואן דייק שהרכב מתחיל לעלות באש, הוא עצר את הרכב מיד בצד הדרך, והשניים יצאו מיד מהמכונית.

בסרטון וידאו קצרצר שהעלתה אשתו לרשת, ניתן לראות את השחקן כשהוא בריא ושלם, ולצדו המכונית המפוייחת שכובתה על ידי מכבי האש שהוזעקו למקום.

הסרט "בית לחם" צובר תאוצה

לסיום, אנחנו עם הסרט הישראלי "בית לחם" שלאט לאט צובר לעצמו את מעמד הסרט המדובר של השנה.לאחר שכבר התקבל לפסטיבל הסרטים בוונציה, ולאחר שהוכתר למועמד המוביל בטקס פרסי אופיר שייערך בחודש הבא, הודיעו מפיקי הסרט "בית לחם" שהוא גם התקבל לפסטיבל הקולנוע הבינלאומי בטורונטו.

אמנם מדובר בסרט של יוצר ביכורים, הבמאי יובל אדלר, ובניגוד לסרטים ישראלים אחרים השנה הוא לא עתיר בכוכבים גדולים ומפורסמים, אבל מסתמן שבית לחם יהיה הסרט הישראלי המרכזי של שנת 2013.