עומר אדם הפך אמש לזמר הצעיר ביותר אי פעם שכבש את קיסריה, והוא רק בן 17. לשם ההשוואה, המלך של קיסריה, שלמה ארצי, הגיע לשם רק בעשור הרביעי לחייו. היינו שם אמש, עם 4,000 צופים ברגע השיא בחייו הקצרים של עומר אדם.

דקה לחצות בקיסריה, עומר אדם יורד מהבמה וסוף סוף מרשה לעצמו להתפרק מאושר. "כשיש הופעה טובה אנחנו רוקדים ככה, משתגעים, משתוללים", הוא אומר.

אבל שלוש שעות לפני כן, האמפי כבר עולה על גדותיו, המעריצים מצפים ואדם בן ה-17 לחוץ במיוחד בתדרוך האחרון. רגע לפני העלייה לבמה, עומר עוד לא מעכל את העול הכבד של התואר "האמן הצעיר אי פעם שכבש את קיסריה". ההתחלה לא הייתה קלה - קהל סוער ובעיות סאונד קידמו את פניו של אדם בשיר הראשון.

"בהתחלה קיבלתי סוג של סטירה כזאת", הוא משחזר. "פתאום אתה רואה את כל המצלמות וכל הפרוז'קטורים ועד שהגעתי באמת לבמה, עוד לא קלטתי מה קורה פה ופתאום קיבלתי בום של אנרגיות מטורפות ורעד לי הקול. התרגשתי קצת ובשני השירים הראשונים היה לי עוד קשה לשיר".

שנים אני רוצה להגיד: "ערב טוב קיסריה!"

אחרי כמה רגעים הסאונד מסתדר, הקול של אדם מתייצב והמופע הופך לחלום מופלא שמתגשם. "ואם אפשר עוד דבר אחד שאני רוצה לעשות כבר שנים ואי אפשר להתחיל בלי זה: ערב טוב, קיסריה!", מכריז אדם לקול תשואות הקהל.

למי שעדיין לא מכיר, עומר אדם הגיע לכוכב נולד לפני שנתיים ומיד כבש את הקהל ואת השופטים. אבל ממש לפני הגמר, בצעד דרמטי, הכל נעצר. "אחד מזמרי הנבחרת, עומר אדם, פרש מהתחרות. לצערנו עומר לא דייק, בלשון המעטה, בקשר לגיל שלו בטפסי הקבלה", אמר צביקה הדר בשידור חי.

מאז אותו רגע קשה בכוכב נולד, ואולי בגללו, אדם לא מפסיק להופיע. בשנה האחרונה הוא חרש את המדינה עם 150 הופעות וסחף אחריו קהל צעיר ונאמן.

אז חותמת קיסריה כבר יש לאדם, עוד לפני שסיים את הבגרויות שלו, ובשבוע הבא בגרות אחרונה באזרחות. "אמרנו שאני אסיים את קיסריה", מסביר הכוכב הצעיר בחיוך, "וקבעתי עם המורה ארבעה ימים, כל יום שעתיים-שלוש, ללמוד את כל החומר ולגשת לבגרות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק