"הסיבה שאני עדיין במקצוע הזה היא הלהט", אומר חוליו איגלאסיס במבטא צרפתי לוהט. "שירה היא הדבר החשוב ביותר בחיי, אין דרך להפסיק את הלמות לבי כל עוד אני על הבמה".

ארזתי את השמלה הכי יפה שלי וטסתי לדרום ספרד, לפגוש את האיש שהרטיט את לבן של נשים רבות כל כך. אם תפתחו מילון תחת הערך מאהב לטיני, תמצאו מן הסתם את השם שלו. חוליו איגלסיאס שר את השירים שכולנו אוהבים, אבל רק מעטים מוכנים להודות.

הראיון איתו נערך באחוזה היפיפיה שלו כשהוא מרבה להשתמש בקסמו הרב ומתעקש שנקרא לו חוליו. הוא מודע לגילו אך עדיין נהנה לעשות אהבה עם הקהל. "אני אוהב את ההגדרה", הוא אומר. "לדעתי זה מסביר למה הלהט עדיין מפעם בי".

הוא גדל במדריד במשפחה אמידה. ואיש מעולם לא ניבא כי יהיה זמר. הוא למד משפטים כשנפצע בתאונת דרכים קטלנית, שהפכה אותו משותק. כחלק מהטיפול הפיזיותרפי
הגישו לו ליד גיטרה וכך הפך לזמר.

"יש סיבות רבות שקושרות אותי לישראל"

"הייתי הכוכב שמכר הכי הרבה תקליטים בעולם אחרי מייקל (ג'קסון) הנפלא, שמכר יותר תקליטים ממני". בחודש הבא הוא מגיע לישראל, והוא מעיד על עצמו שהוא מכיר את המדינה כה טוב ושהוא יכול ללכת ברגל מאילת ועד חיפה ברגל.

"אני אוהב מאוד את המדינה שלכם, יש סיבות רבות שקושרות אותי לישראל", הוא אומר בחיוך. הוא מכחיש שיש לו מאהבת סודית אבל מודה שהיו לו לא מעט אהבות בישראל. לגבי האהבות שלו בעולם אמרו עליו פעם שהיו לו 3,000 נשים. הוא מצדו בוחר להשאיר את זה לדמיון הקוראות.

גולשי חדשות 2 שאלו - חוליו איגלסיאס ענה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק