עדי אשכנזי כבר מזמן לא צריכה להוכיח שום דבר לאף אחד. אבל מלכת הבידור של ישראל, זו שהופיעה מול עשרות אלפי אנשים בהיכל נוקיה ביום העצמאות, זו שזכורה לנו מטובה מתוכנית האירוח של יאיר לפיד ומתוכנית הטלוויזיה "מה זה השטויות האלה", עמדה השבוע במקום שהיא הכי אוהבת - בכותרות, אבל לא מהסיבות הנכונות.

דווקא לקראת שיבוץ התוכנית שלה באחת המשבצות הנחשקות בטלוויזיה בישראל, הפריים טיים של שישי בערב, נעצרה אשכנזי לאחר ששוטרים הגיעו לביתה בעקבות מידע מודיעיני, ובחיפוש בביתה נמצאו מספר גרמים של סם מסוג חשיש. "זו סיטואציה מהקשות והמביכות שעברתי בחיים שלי, למרות שהשוטרים היו נחמדים אליי", נזכרה אשכנזי ברגעים שבה חיכו לה שני שוטרים מחוץ לביתה, לאחר שחזרה מההופעה.

לא חוזה את העתיד

"אני חושבת שאני מצחיקה, אבל אני לא מתבלת כל מפגש שלי עם אנשים בהומור", מספרת אשכנזי על עצמה, "אני לא מרגישה צורך להצחיק ואני לא מצפה שאנשים יגידו בסוף הערב שקרעתי אותם מצחוק כאשר אנחנו יושבים לאכול ארוחת ערב". אשכנזי עובדת על הבדיחות של העונה החדשה כבר זמן רב, וניסתה אותם על קהל במופעי ניסיון אותם העלתה בחודשים האחרונים. "אנחנו מסתכלים על ההבעות של האנשים, ולפיהם אנחנו מחליטים אם כן או לא", מספרת.

אך נדמה שלפחות בחלק מההופעות הללו, הבדיחות שאשכנזי לא בטוחה בהן יפנו את מקומן לבדיחות על פרשת הסמים החדשה בה הייתה מעורבת, מהסיבה הפשוטה שאשכנזי רגילה לצחוק על עצמה בעניינים שונים: הגירושים, הדייטים הכושלים, והעובדה שאין לה ילדים.

למרות כל הדברים האלה, אשכנזי נשארת רגועה. "אני לא חוזה את העתיד, אני יודעת שאני רוצה ילדים, אבל להגיד מה יהיה איתי עוד חמש או עשר שנים? אני לא יודעת אם אפילו אמשיך להיות קומיקאית", סיכמה, אולי למגינת ליבו של הקהל.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק