לכאורה זו הייתה השנה הכי טובה בחייו של הזמר קובי פרץ. הוא כבש את נוקיה, היכל התרבות, קיסריה, הופיע בחתונות, בבר מצוות, וגם המכירות מעולות. אבל מעבר לכל זה פרץ הפך לאבא.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

למרות זאת, פרץ לא מרגיש סיפוק גדול. החקירה שמתנהלת נגדו בחשד שהעלים הכנסות מעיבה על כל החגיגה. "אני יודע שיש אנשים שרק מחכים לנפילה שלי", הוא אומר. "אני יודע את זה ואני הרגשתי את זה במיוחד בחודשיים האחרונים. הם פשוט בכל חור, בכל פינה".

מזמין את אביב גפן להקליט איתו דואט

"אף אחד פה לא רצח, לא גנב, לא שדד. אני עוד לא משפחת פשע", מסביר פרץ. 16 שנה לקח לועד שהגיע למעמד של כוכב ענק. אבל בחצי השנה האחרונה הוא מסתבך. פעם על מילה בבר מצווה
של ילד מעפולה ולאחרונה עם חוקרי מס הכנסה. הם עקבו אחרי האיש עם בלורית הפלטינה ואלבומי הפלטינה ועצרו אותו בחשד להעלמות מס בהיקפים גדולים.

פרץ טוען שהוא רק מקבל משכורת, שאחרים מנהלים את הכול בשבילו. אבל הנקודה שאולי הכי סיבכה אותו היא כספת שנמצאה, לטענת החוקרים, ובה כמיליון שקלים במזומן. פרץ הכחיש בכלל שיש לו כספת.

אך מלבד רשויות החוק פרץ הסתבך גם עם הזמר אביב גפן, שאיתו נקלע לחילופי דברים בתיווך התקשורת. על אף הפרשה הזו פרץ מחליט לנקוט בגישה חיובית ואומר: "אביב, אם תרצה לעשות איתי דואט, אני אשמח".

ה"שלופים" נגד ה"שלוכים" - הסיקור המלא:

קובי פרץ בבר מצווה: "אתם 'שלוכים'"

קובי פרץ מגיב על ההאשמות נגדו

פרץ מאויים בגלל ה"שלוכים"

פרשת ה"שלופים" מגיעה לבית המשפט

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות