"אני מתרגשת מעצם האפשרות להיכנס לבית האח הגדול", אומרת לחדשות 2 ד', שאת שמה המלא נגלה ביום רביעי, כשתיכנס לעונה השלישית של תכנית הריאליטי המצליחה.

כמו שאר המשתתפים, גם היא סגורה בבית מלון במרכז הארץ, כדי שאף אחד לא ידע מי הם עד לפתיחת העונה. מחר בערב כל המשתתפים יהפכו בבת אחת מאלמונים לכוכבים.

"יש חששות, איך יעבור הזמן, זה הרבה מטלות בבית, זה לטפל בילדים לבד", אומר נ', בן זוגה של א', משתתפת אחרת. הבן שלה מרוצה: "אני מאמין באימא, היא תעשה מה שצריך, סומך עליה ב-100%.

הבן של שרה יודע: גם המשפחה נחשפת 

ההשתתפות בתכנית כזאת היא עניין משפחתי - לא רק המתמודדים נחשפים, אלא גם קרובי משפחה שרק לכאורה נותרים מאחור. כך חווה על בשרו בנה של שרה לוין: "המון לא קישרו, אבל בכל מקום שבאתי, אם אני לא אמרתי אז כל החברים שלי דאגו להגיד".

הוא נאלץ להתמודד עם סיפור לא שגרתי - כולנו זוכרים את סיפור הגליצרין: "בהתחלה לקחתי את זה קשה, אמרתי מה עכשיו פדיחות, אבל ראיתי שרוב התגובות הן חיוביות, אז זרמתי.

אבל המבוכה לא באה רק בסדרה הזאת - גם במחוברים אשתו של המחובר שי גולדן צפתה ביחד עם כל מדינת ישראל כשהוא בשירותים. "העניין אצלנו בבית זה שעולם התקשורת הוא הזירה של שי, תמיד היה, ובעצם פעם ראשונה אני נכנסתי למשחק שלו", אמרה מיכל אשתו של שי.

ד' שנכנסת לבית האח הגדול מחר כבר מרגיעה: "הזוגיות שלי ושל בן זוגי חזקה מאוד", והיא שוללת כל אפשרות לרומן בתוך הבית. בני משפחתה מפרגנים ובוטחים בה, ומתרגשים לפחות כמוה. מחר בערב חייהם כבר ישתנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק