אחרי הבהלה שעורר אשפוזו עקב אירוע לב, כינס אחר הצהריים מנהל מחלקת הצנתורים בבית החולים "איכילוב" שבתל אביב, ד"ר אריאל פינקלשטיין, מסיבת עיתונאים שבה התייחס למצבו של מגיש "כוכב נולד", צביקה הדר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

בפתח דבריו הדגיש ד"ר פינקלשטיין כי לא נשקפת סכנה לחייו של הדר. "הרופאה בקופת החולים פעלה נכון כשנתנה לו מכת חשמל, מה שגרם לכך שמצבו התייצב", הוא אמר. ד"ר פינקלשטיין הוסיף כי מצבו של הדר טוב ויציב, וכי הוא היה בהכרה לאורך כל הטיפול שניתן לו היום.

נוסף על כך, ציין הרופא כי הדר לקה בלבו בשיאה של בדיקת מאמץ שעבר: "לפני כמה חודשים הוא עבר כאן צינתור. כמקובל, הוא הגיע היום לביקורת שבמהלכה נערכה לו הבדיקה. לאחר שאירעה הפרעת קצב הוא הועבר לבית החולים, שם הוא צונתר שוב. בימים הקרובים הוא ישתחרר לביתו ויתחיל לעבוד על כוכב נולד 11".

הרופאה הקרדיולוגית שהעניקה להדר את הטיפול הראשוני, ד"ר חנה תמיר מקופת חולים "מאוחדת", סיפרה מוקדם יותר לחדשות 2 באינטרנט: "הוא הובא לביקורת שגרתית, בדיקת מאמץ, בגלל התקף שהיה לו לפני שלושה שבועות. זה היה ממש בתחילת הבדיקה. דברים כאלה יכולים לקרות, שהוא צונח. בדיקות עושים כדי לוודא שלא יקרה באמצע הרחוב".

"הוא הלך על המכשיר במשך שלוש-ארבע דקות, משול להליכה רגילה ברחוב. חלה אצלו הפרעת קצב חשמלית, מהירה מאוד ובעקבות זאת הוא איבד הכרה. הוא התעורר תוך כמה דקות. הכל היה טוב ותקין", הרגיעה הקרדיולוגית.