כנראה שרותם סלע היא אחת הבחורות הכי מעוררות קנאה כיום בארץ. בגיל 30, היא נשואה באושר לבעל ממשפחה אמידה, יש לה שתי בנות, קריירה מצליחה של דוגמנות ומשחק ובנוסף לכל היא גם עורכת דין עם התמחות בדיני מיסים ותואר במינהל עסקים. לפני שבועיים סלע ילדה את בתה השנייה ומיד אחרי הלידה היא חזרה לממדיה הקודמים. " אחרי שאת אמא אז מסתכלים עלייך אחרת, את כבר נתפסת אחרת", מסבירה הדוגמנית והשחקנית. "אין שום חשש מזה, להיפך", מדגישה סלע. "אני דווקא מרגישה שזה מקום שאני בטוחה בו וטוב לי בו ונעים לי בו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סלע התחילה את הקריירה שלה בכיתה ט', כשסוכן דוגמניות לפתע הבחין בה ברחוב והבין את הפוטנציאל הגלום בה. "היו לנו חששות מאוד גדולים", סיפרה ליאורה סלע, אמה של רותם. "אנחנו לא משפחה שקרובה לתחום הזה. היה צורך לשכנע אותנו להכניס אותה לתחום. היא הייתה תלמידה מאוד טובה ואנחנו מאוד חששנו שזה יפגע בלימודים. בסופו של דבר אמרנו לעצמנו שאולי אנחנו צריכים כן לאפשר, כי אולי באיזשהו שלב בחיים שלה היא תגיד, 'בגללכם לא מימשתי'".

גם השנה השלושים לחייה עברה על רותם סלע בנעימים. קריירת המשחק שלה קיבלה תאוצה עם תפקיד ראשי וביקורות מצוינות על הסדרה "להיות איתה", וגם שתי עונות מוצלחות של "אבודים באפריקה" ו"אבודים באסיה". בימים אלה היא יושבת עם אסי עזר, כותב הסדרה, לקראת העונה השנייה.

במקור, דמותה של סלע ב"להיות איתה" נכתבה עבור בר רפאלי. אחרי שרפאלי הודיעה כי לא תיקח את התפקיד, היה צורך לשכתב את הדמות ולמצוא ליהוק חדש. עזר זכר את רותם סלע עוד מימיהם ככתבי השטח של "ערב טוב עם גיא פינס". "אני הייתי משוכנע שרותם, עד 'אבודים באפריקה', היא דוגמנית אהבלה", אמר עזר. "ככתבת, היא הייתה הבחורה העצלנית ביותר בעולם. בגיא פינס לא סבלו את הצורה שבה היא עבדה".

לדברי עזר, לאחר שצפה בסדרה "אבודים באפריקה" הוא הבין את איכויות המשחק של סלע. "פשוט הייתי המום מכמה היא שיחקה מעולה שם", ציין. "היא הייתה מבחינתי מישהי שמבחינתי אני שווה לה, אנחנו מאותו מקום. היא מגיעה מדוגמנות, צריכה להוכיח את עצמה, אני מגיע מהנחייה, צריך להוכיח את עצמי. היה לנו דיאלוג נורא טוב".

"משחקת מעולה". עזר וסלע | צילום: חדשות 2

"אישה מצליחה תרצה גבר מצליחן לצדה"

ב"להיות איתה", סלע משחקת דוגמנית-על שבוחרת בגרסה הגברית של סינדרלה - פועל פשוט במאפייה המשפחתית, על פני האליל העשיר. אבל במציאות, כידוע, מלכות יופי ודוגמניות-על מתחתנות עם עשירים כמעט תמיד. סלע בעצמה נשואה באושר לאריאל רוטר, ממשפחת האופנה "קסטרו" - ששווה מאות מיליונים.

"מישהי שהיא דוגמנית מצליחה, אז היא מצליחה", מסבירה סלע את הקשר הבלתי אפשרי בין המעמדות. "לפני שהיא דוגמנית, סביר להניח שיש לה יכולות מינימליות, איזשהי אינטליגנציה מינימלית כדי להגיע לאן שהגיעה, מרפקים, היא אדם מצליחן. סביר שהיא תרצה גבר מצליחן לצידה, לא?".

"מסתכלים עלייך אחרת". סלע ובתה | צילום: חדשות 2

"החיים שלי מהממים", מסכמת סלע. "אני מאוד אוהבת את מה שקורה לי בחיים. אני חושבת שעשיתי בחירות נכונות, שביניהן הבחירה המרכזית היא לבחור את אריאל, את בעלי. ובסך הכל אני חושבת שאני בחורה עם הרבה מאוד מזל, שהחיים מאוד מחייכים אליה, ושכיף לי מאוד. ויחד עם זה, אני מרגישה שאני גם בנאדם שעובד מאוד קשה בשביל הדברים שקיימים אצלו בחיים".