שלב ההתמקחות על מחירים עם מנהלי האומנים נמצא בימים אלה בשיאו. בעיריית רחובות מכנסים פגישה גדולה עם כל צוותי יום העצמאות כהכנה לחג המופעים הלאומי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקציב שמקבל שלמה טולדו, המנהל האחראי על הפקת יום העצמאות בעיריית רחובות, הוא כמיליון שקלים, תקציב יחסית נמוך בהשוואה לערים אחרות. טולדו מתחיל את הפניות שלו עם שני זמרים שכבר הופיעו אצלו בשנה שעברה - מאור אדרי ולירן דנינו.

חברת ההפקות מציעה את אדרי ב-55 אלף שקלים פלוס מע"מ, את דנינו ב-30 אלף פלוס מע"מ, ואת הראל מויאל ב-38 אלף שקלים, לא כולל מע"מ.

מחירי האומנים עלו בהשוואה לשנה שעברה וטולדו נאלץ לחפש מחירים שפויים יותר. חברת הפקה אחרת מציעה הופעה של מאור כהן עם אלבום חדש ב-30 אלף שקלים, ירמי קפלן, שמתפנה בשעה 22:00 בלבד, יעלה 25 אלף שקלים, ואפרת גוש - 27 אלף.

מי שיאן המחירים?

כדי למשוך את תושבי רחובות לבוא בהמוניהם למופעי יום העצמאות טולדו יודע שיצטרך להעלות מחירים. כשהוא שב למשרד, הוא מנסה להתמקח על האמנים היקרים יותר. ריקי גל תומחרה ב-45 אלף שקלים, אבל טולדו מוכן לשלם רק 40 אלף. הופעה של ריטה, עם זאת, תעלה 100 אלף שקלים.

לטולדו נותרה שעה אחת פנויה ביום העצמאות והוא מחליט לנסות בכל זאת לבדוק האם התותחים הכבדים פנויים ובכמה. הלו"ז של דודו אהרון תפוס לגמרי עד רבע לאחת בלילה, ואם רוצים אותו ב-2 בלילה ברחובות, המחיר "הכי טוב" יהיה 110 אלף שקלים פלוס מע"מ.

גם השנה אייל גולן כובש את ראש טבלת המחירים עם 250 אלף שקלים למופע של 40 דקות. תושבי הוד השרון וכפר סבא ישירו איתו ביום העצמאות, ותושבי רחובות ישירו עם ריקי גל, רוני דלומי, אלישע בנאי ומוניקה סקס. חג שמח לכולם.