מיד עם צאת ההודעה הרשמית הבוקר (ג') על בואה של להקת "הרולינג סטונס" לישראל, רבים מהמעריצים הנרגשים החלו לחוש אכזבה מהמחירים היקרים של הכרטיסים להופעה. ואכן מדובר בהופעה היקרה ביותר בעולם כיום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בעוד שכרטיס רגיל להופעה בישראל יעלה 695 שקלים, דווקא בשווייץ הוא עולה 650 שקלים, באוסטרליה - 630 שקל, בארצות הברית - 590 שקלים, ובאוסטריה תצטרכו לשלם על כרטיס אחד רגיל 480 שקלים.

הפער שקיים במחירי הכרטיסים בין המדינות נובע משתי סיבות העיקריות: הגורם הראשון הוא הטסת הציוד שעולה הרבה כסף. הגורם השנייה הוא פרמיית הביטוח של המופע בארץ - וגם היא מאוד יקרה.

ובכל זאת, אם אתם לקוחות של אחת מחברות הסלולר בארץ, המעניקה חסות למופע, תוכלו לזכות בהנחה של 100 שקלים ברכישת הכרטיס המיוחל למופע של האבנים המתגלגלות.

מחירי הכרטיסים ל"רולינג סטונס" בעולם
מחירי הכרטיסים ל"רולינג סטונס" בעולם | צילום:

"עם כל המגבלות הידועות של עלויות הפקה והגעה בישראל, הוצאות האמן להגיע לכאן, ובמיוחד במופע בסדר גודל כזה, אני בטוח שבמקרה הזה תדעו שהמחיר למופע בישראל הוא ריאלי והגיוני", אמר הבוקר במסיבת עיתונאים מפיק המופע בישראל, שוקי וייס.

ובעוד אצלנו מתאכזבים המעריצים מהמחיר היקר, באוסטרליה ובניו זילנד דווקא מורגשת תחושת החמצה: מותה של בת זוגו של סולן הלהקה מיק ג'אגר, הביאה לביטול ההופעות של הלהקה בשתי המדינות.