וינה היימן,יוטיוב (צילום: חדשות 2)
הישג יוקרתי. וניה היימן | צילום: חדשות 2

הקליפ האינטראקטיבי של וניה היימן לבוב דילן ממשיך לגרוף פרסים: הקליפ לשיר "Like A Rolling Stone", שהופק על ידי חברת Interlude של המוזיקאי יוני בלוך, דורג במקום הראשון בסיכום הקליפים הטובים ביותר שיצאו בשנת 2013  של מגזין "טיים" האמריקני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

היימן בן ה-27, שעקף אפילו את מיילי סיירוס שסיימה במקום השני בלבד, זכה לשבחים מצד המגזין, שהגדיר אותו כ"סנסציית יוטיוב, קליפ פורץ דרך". "הקליפ הגיע באיחור של כמעט חצי מאה, אבל היה שווה להמתין", נכתב בנימוק של המגזין. הקליפ האינטראקטיבי מאפשר לגולש להעביר ערוצים בין 16 תחנות, שכל המופיעים בהם - משפית שמכינה מתכון ועד למנחה שעשועון או שחקנים בקומדיה רומנטית - שרים את מילותיו של דילן.

"לא ניתן לנקוב בשם של קליפ יותר רב-חושי ומהנה ששוחרר השנה", נימק המגזין את הבחירה. הקליפ זכה בתחילת השבוע גם במקום הראשון בקטגוריית "מהלך הדיגיטל הטוב ביותר" של אתר הפרסום המוביל BESTADS. באחד הערוצים בקליפ אף מופיע המגיש של חדשות 2, דני קושמרו (ערוץ 136), ויוצרים ישראלים נוספים כגון הקומיקאי רועי כפרי והאנימטורית לי להב.

הקליפ לא מופיע באתר יוטיוב, בשל הייחוד הטכנולוגי שבו - האינטראקטיביות שפותחה על ידי חברת Interlude, אך גולשים רבים העלו את גרסתם לשיר, שנוצרה מהעברת הערוצים, ליוטיוב.

השתתף בקליפ המצליח. דני קושמרו (צילום: חדשות 2)
השתתף בקליפ המצליח. דני קושמרו | צילום: חדשות 2