הזמר והמוזיקאי שמוליק קראוס מאושפז במצב קשה באיכילוב, לאחר שהובהל אתמול לבית החולים בתל אביב כשהוא מורדם ומונשם. חבריו האמנים מודאגים ומחזיקים אצבעות להחלמתו. השחקן ישראל גוריון אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט: "הוא אחד המוזיקאים הגדולים שלנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מבית החולים איכילוב נמסר כי מצבו של קראוס עדיין קשה וכי הוא נותר מחוסר הכרה. ליד מיטתו שוהה מי שמשמשת כבת זוגו בשנים האחרונות, האוצרת חנה קופלר שהביעה דאגה גדולה למצבו, שהלך והידרדר בשנים האחרונות. גרושתו של קראוס ג'וזי כץ הביעה דאגה ממצבו ואמרה כי היא מאחלת לו החלמה מהירה.

"הכרתי אותו עוד בתקופה הראשונה של הדודאים, סיפר חברו, הזמר והשחקן ישראל גוריון. "אני זוכר שהוא הגיע מחיפה. הסתובבנו זמן רב ביחד. בצילומים של 'חור בלבנה' עם אורי זהר, חלקנו חדר מלון ושם התחברנו יותר. אני זוכר שלי היה רכב ותמיד הוא ביקש לנהוג. הוא היה נוהג כמו מטורף, אבל נהג מדהים", נזכר גוריון.

"אז בתקופה ההיא הוא עוד לא כתב שירים, אבל היו לו תמיד הערות מאוד ענייניות לגבי השירים. אני זוכר שהוא ניגן לי בפעם הראשונה את השיר 'בית הערבה' כשעוד לא הכרתי. הוא אחד המוזיקאים הגדולים שלנו", הוסיף גוריון.