יום החג שהיה אמש למעריצי להקת דפש מוד היה, מתברר, גם יום חגם של פקחי החניה. מעריצים רבים גילו להפתעתם כי לא מספיק שנאלצו לשלם מאות שקלים עבור כרטיס להופעה, יהיה עליהם לשלם עוד כמה מאות שקלים על קנסות.

רוב הנקנסים לא זכו לראות את טקס "הענקת הדוחות" למכוניותיהם. הפקחים נצפו בעיקר על ידי תושבי האזור וכן על ידי מעריצים שהגיעו להופעה באיחור, והם אלה שסיפרו לחדשות 2 על המבצע המהיר של פקחי עיריית בני ברק.

"מיד אחר כך הוא החל להפגיז, כל אוטו זכה לדוח"

"אני הגעתי בקטנוע, כשרציתי להעמיד אותו, ראיתי פקח שעומד מולי ומחייך", מספר יובל שהגיע לאיצטדיון ר"ג בשעה 21:00, סמוך לתחילת ההופעה. "הפקח אף הסתיר את תג העירייה שלו. שאלתי אותו אם זה חוקי לחנות כאן, והוא לא השיב".

יובל, מתברר, ממש לא היה לבד. "שורה של מכוניות חנו במקומות מסומנים, חלקם הגדול גם במקומות חוקיים שאין איסור חניה עליהם ובמקומות המסומנים בכחול-לבן, שהחניה בהם מותרת בשעות הלילה", הוא מספר. "הפקח חיכה שהנוסעים ייצאו מהאוטו ויכנסו לאיצטדיון. מיד אחר כך הוא החל להפגיז. כל אוטו זכה לדוח".

"אני ואשתי יצאנו לערוך קניות ברשת גדולה לא הרחק מהמקום", מספר אחד מגולשי חדשות 2 באינטרנט. "בדרכנו הביתה עברנו ברחובות הסמוכים של אזור התעשייה בבני-ברק. לתדהמתנו ראינו גדודים של פקחי עיריית בני ברק שגוזרים קופונים מהחניות הלא חוקיות כביכול באזור. אין ספק - זוהי שעתם היפה והגדולה של הפקחים שפשוט צילמו ללא הרף מכוניות".

התגובות: "מנענו אנדרלמוסיה"

מעיריית בני ברק נמסר בתגובה: "לא נרשמו כל דוחות על חנייה בכחול-לבן. הדוחות שנרשמו - כ-20 במספרם - היו רק על חנייה במצב של הפרעה לתנועת כלי רכב או למעבר הולכי רגל. דוחות מסוג זה נרשמים ע"י כל עירייה באזור, אם ישנן בחנייה הפרעות לתנועת כלי רכב או למעבר הולכי רגל, וזו חובתה של הרשות המקומית, שכן, בלעדי זה תיווצר אנדרלמוסיה כללית בסביבה".

בעיריית רמת גן שמחו לדווח כי ידם לא הייתה במעל: "במהלך ההופעה ואחריה לא הוגשו דוחות חניה על ידי עיריית רמת גן. אצטדיון רמת גן ממוקם בין שלוש הערים ויתכן כי אחת העיריות האחרות פעלה באופן נמרץ. עיריית רמת גן, כאמור, לא הגישה דוחות חניה. חשוב לציין כי למרות הכמות הרבה של הצופים שהגיעו למופע, הסדר נשמר למופת בזכות עיריית רמת גן והמשטרה ולא נגרמו הפרעות לתנועה ולתושבים".

מעיריית ת"א-יפו נמסר כי "לא נעשה כל שינוי בפעילות האכיפה אתמול בעקבות ההופעה".

דפש מוד בהופעה: כך זה נראה

מסיבת העיתונאים עם הלהקה