ארסנל מכבדת את מות איינשטיין
ארסנל מכבדת את מות איינשטיין | צילום: פלאש 90, משה שי

הזמר אריק איינשטיין, שהלך לעולמו לפני שבועיים, היה מפורסם בתור האוהד מספר 1 של קבוצת הפועל תל אביב, אך הייתה לו גם קבוצה מועדפת בבריטניה - ארסנל - שהודיעה היום כי תפרסם מודעת תנחומים על מותו בתכניית אחד ממשחקי הליגה הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יושב ראש מועדון האוהדים של ארסנל בישראל סטיבן רוקמן קיבל את ההודעה המרגשת מג'יל סמית', האחראית מטעם מועדון הפאר הבריטי על הקשר עם האוהדים ברחבי העולם.

"רק רציתי להודיע לך שארסנל תפרסם תנחומים על מותו של אריק איינשטיין בתכניית המשחק נגד קריסטל פאלאס (ב-1 בפברואר)", כתבה סמית' ליו"ר מועדון האוהדים בישראל. "זו הפעם הראשונה שיתפנה מקום בתכנייה מאז פטירתו".

מופע פרידה יערך הערב לפני משחקה של הפועל
מופע פרידה יערך הערב לפני משחקה של הפועל | צילום: רענן צור

הערב: פרידה מרגשת מאריק לפני משחק הכדורגל

ביום מותו של איינשטיין שלחה סמית' הודעת תנחומים שבה נכתב: "מועדון הכדורגל ארסנל מביע צער עמוק על מותו של אריק איינשטיין, שהיה זמר מפורסם מאוד בישראל וגם אוהד ארסנל. מחשבותינו נתונות למשפחות וחבריו בזמנים קשים אלה".

הערב ייערך מופע מיוחד לזכרו של איינשטיין באצטדיון בלומפילד ביפו - לפני משחקה של קבוצת הכדורגל של הפועל תל אביב במסגרת ליגת העל. במסגרת האירוע "בלומפילד שר איינשטיין" יופיעו זמרים מוכרים ובהם ארקדי דוכין, מיכה שטרית, לאה שבת, דורי בן זאב, אבי סינגולדה וחברים נוספים וישירו שירים של אריק - שמילותיהם יוקרנו על מסכי ענק.

הקבוצה תעלה על המגרש לצלילי השיר של איינשטיין "אדומה שלי" - שנכתב לאחר הדאבל שבו זכתה בשנת 2000.