זר לא יבין זאת, וגם הרוב המוחלט של הישראלים כנראה ירימו גבה, אבל היכל הכדורסל ביד אליהו התמלא היום באלפי צעירים - ובעיקר צעירות - שצרחו יחד בספרדית. הצרחות לא היו קריאות עידוד לקבוצת כדורסל ספרדית - אלא ללהיט הטלוויזיוני הענק "כמעט מלאכים" שכובש את ילדי ישראל.

למי שבמקרה לא יודע במה מדובר, "כמעט מלאכים" הוא שמה של טלנובלה פופולרית, שכפי הנראה מרטיטה את לבבותיהן של צעירות בנות 12-17, שהגיעו מכל רחבי הארץ לצפות בכוכבים מארגנטינה שהגיעו להופעה בישראל.

מעריצות כוכבי כמעט מלאכים (צילום: חדשות 2)
המעריצות, היום מחוץ להיכל | צילום: חדשות 2

ההופעה החלה אמנם בשעה שלוש וחצי בצהריים, אבל כבר כשעתיים לפני פתיחת המופע מילאו את המקום עשרות נערות צווחניות, שעל פניהן כתובות איפור עם שמות הכוכבים האהובים. המעריצות הנלהבות קראו בשמות של הכוכבים הלטיניים שכנראה פחות מוכרים בקרב אלו שעברו את גיל 18.

"טיאגו הוא כאילו הכי חתיך"

"כולנו מדברות ספרדית ורוב הבנות יודעות את השירים בעל פה", אמרה צעירה שצווארה היה זרוע מדבקות קעקועים עם דיוקני הכוכבים הארגנטינאיים. מעריצה אחרת, חובשת כובע, תיקנה ואמרה:" אני לא יודעת ספרדית, אבל אני מבינה הכל ויודעת לשיר את השירים". כדי להוכיח את בקיאותן פצחו הבנות בשירה קולחת.

"הבנתי שהן מאוד רוצות את זה, הן עוקבות אחרי הסדרה ומכירות את כל הדמויות - את כולן", סיפרה אחת האימהות שהגיעה בעל כורחה לאירוע. "הן קנו את הכרטיסים מזמן, את ה-V.I.P", הוסיפה. כשניסינו לברר מי שילם על הכרטיסים, ענתה האם שהכסף הגיע מהכיס של הבנות. "בינתיים זה עליי, על כרטיס האשראי שלי", חידדה האם חדורת האמונה, "אבל הן התחייבו להחזיר".

אין ספק שהמופע יכול להירשם כהצלחה. אלפי בני הנוער שהתאגדו לאורך היום בסמוך להיכל יד אליהו הזכירו את ימי לואיסנה לופליטו, לפני הפרסומת הידועה לשמפו. בין בליל השפות, השירים והפוסטרים, היה למתבונן מן הצד מעט קשה להבין מי נגד מי. אך עובדה אחת ריחפה בבירור סביב האצטדיון: "טיאגו הוא כאילו הכי חתיך".

"כמעט מלאכים" מבלים בישראל

הצטרפו לחשבון של חדשות 2 ב"מקושרים"