לאחר יותר משעתיים של שכרון חושים אמיתי, הסתיימה הופעתה ההיסטורית של להקת העל "דפש מוד" באצטדיון רמת גן. דייב גהאן, מרטין גור ואנדי פלטשר ירדו מהבמה ואמרו לקהל המשולהב "נתראה בפעם הבאה".

50 אלף איש, רובם לבושים בשחור כמחווה לאייטיז ומתרגשים כאילו חזרו שוב לגיל 15, נהרו לאיצטדיון רמת גן להופעה של הלהקה האגדית. דפש מוד, שביטלה את בואה לארץ לפני כשלוש שנים בגלל מלחמת לבנון השנייה, פתחה את מסע ההופעות העולמי שלה - כאן אצלנו. ועל אף החשש הגדול מפקקים באזור ההופעה - הכבישים נשארו ריקים.

סולן להקת דפש מוד על הבמה ברמת גן (צילום: חדשות 2)
סולן דפש מוד על הבמה, הלילה | צילום: חדשות 2

חברי הלהקה ביצעו את מיטב הלהיטים הגדולים שלהם מכל הזמנים. בתחילה ביצעו דווקא את השירים מהאלבום החדש והפחות מוכר שלהם, אבל ככל שהמופע התמשך והאנרגיות עלו, הקהל הישראלי קיבל בדיוק את מה שהוא רצה עם "I Feel You" ו-"Silence", שאותם נתנה הלהקה לקהל לשיר במלוא גרונו הניחר. 

בתום המופע, הלהקה בליווי 50 אלף המעריצים שרו "יום הולדת שמח" לסולן דייב גהאן, שחגג אתמול את יום הולדתו ה-47.

משש בבוקר: המעריצים ליד השערים

הופעה של דפש מוד ברמת גן (צילום: חדשות 2)
"גוד איבנינג, איזרעאל!!" | צילום: חדשות 2

אלפי מעריצים הגיעו לאיצטדיון רמת גן אחר הצהריים ופתחו בריצה כדי לתפוס מקום טוב על המשטח - הכי קרוב שאפשר לבמה. החל מהשעה שש בבוקר כבר החלו המעריצים הראשונים להתדפק על שערי האיצטדיון והמתינו לפתיחת השערים. לפי ההערכה, כ-50 אלף איש הגיעו לצפות בהופעה ההיסטורית.

בשעה 21:00 עלו חברי הלהקה דייב גהאן, אנדי פלטשר ומרטין גור על הבמה והופיעו במשך כשעתיים. הלהקה ביצעה  כ-30 שירים, 6-7 מהם מהאלבום החדש, ושאר השירים - קלאסיקות מ-30 השנים האחרונות של דפש מוד.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

בלי הברזות: דפש מוד נחתו בישראל

דפש מוד בראיון לקראת ההופעה בישראל

הדיווח הראשון: דפש מוד מגיעים לארץ