"קובי כבר לא חבר שלי, הקובי של היום זה לא הקובי של פעם" - דברים אלה אומר, כמה מפתיע, "הצל", הרי הוא יואב אליאסי, הצלע השנייה של הרכב ההיפ הופ "סאבלימינל והצל".

מילדות הם היו החברים הכי טובים. סאבלימינל והצל. קובי שמעוני ויואב אליאסי. הם שרו יחד היפ הופ במועדונים, עלו על הבמות והפכו לסיפור הצלחה ענק.

אבל קובי ויואב, סאבלימינל והצל ונכנסו למסלול התנגשות ופיצוץ. בזמן שהקריירה של סאלימינל המשיכה לשגשג , הצל נשאר בצל. "יש טעות מאוד נפוצה שאנשים קוראים לי סאבלימינל", אומר אליאסי. "הם לא יודעים מי זה מי, הם יודעים "סאבלימינל". אז ברגע שלא היו אומרים ה"צל" הוא היה מנצל את ההזדמנות לקחת הופעות בלעדיי".

"הסאב דופק, בתים מפרק"

74860
קובי כבר לא חבר שלי. סאבלימינל | צילום:

"קובי היה בן בית פה", אומרת חן אליאסי, אמו של הצל. "הוא היה כמו בן, ואני מרגישה נבגדת". ה"צל" חיפש כל דרך לצאת מהמשבר, אפילו ניסה לעשות מפגשים עם קואצ'רית בתכנית "שדרג את הסלב" ומשם הגיע הפתרון. "הוא הפך להיות מישהו שאפילו קשה לי לראות בטלוויזיה", אומר אליאסי שהחליט לכתוב שיר.

"אין לי רחמים ואין לי טאקט, לא עושה חשבון כי אין לי בנק. קלוט את הסאב איך הוא דופק, בתים מפרק, משפחות מרסק" - אלה מילות השיר החדש של הצל שסאבלימינל כנראה לא יאהב לשמוע. הצל החליט לסגור חשבון, באמצעות המוזיקה. "זה מה שעובר עליי. מה שקורה בפנים אני מוציא בעזרת המוזיקה החוצה".

סאבלימינל הגיב לטענות של הצל: "הצל חבר ילדות. דרכנו נפרדה בצורה מכובדת לאחר השקעה מרובה, ואני מקווה שיקטוף את הפירות, ויצליח בזכות עצמו בעתיד".