הקיץ הולך להיות חם מאוד בכל הקשור להופעות הענק של זמרים מצליחים שבאים לארץ מחו"ל. הראשון שבהם הוא אנריקה איגלסיאס שנחת הערב בישראל – לקראת הופעתו מחר בהיכל נוקיה שבתל אביב. פופולארי ככל שיהיה, הצליח הזמר להפתיע את מארחיו בישראל ברשימת דרישות שלא הייתה מביישת אף דיווה בינלאומית.

כדי שאיגלסיאס ייעלה לשיר רגוע בבמה, הוא הציג את הדרישות הבאות: ארוחות מלכים שחייבות להיות מוגשות בזמן, על גבי לא אחרות מאשר צלחות חרסינה סיניות. על הסכו"ם שיוגש לו להיות עשוי כסף, עם איסור גורף על כך שחלילה ישתרבבו לשולחנו כלים עשויי פלסטיק.

אחרי שיסעד את לבו ויפנה לנוח, יצפו לזמר הלטיני – לפי דרישותיו – פינוקים בלתי רגילים. הוא דרש שבחדרו תוצב מיטת חלומות, ובה סדיני משי לבנים. על השמיכה להיות בצבע כחול מרגיע, ואילו הכריות, המגבות והפרחים – צריכים כולם להיות בלי צבע לבן זהה.

איגלסיאס מכר במהלך חייו 15 מיליון עותקים מאלבומיו. 7,000 כרטיסים להופעתו נמכרו, וערב ההופעה נותר מספר זעום של מקומות פנויים.

הוא הופיע לאחרונה בישראל ב-2006, וסיפק הסבר מעניין למדי לסיבה שהביאה אותו לשוב לארץ בסך הכל חמש שנים אחרי, למרות חוויה בלתי נעימה שעבר כאן: "הייתה לי חברה במשך הזמן שביליתי שם (בישראל). אחרי 26 שעות היא זרקה אותי. אני חושב שהיא פשוט השתמשה בי בכל אותן שעות. אני מחבב את האנשים כאן ופשוט עשיתי חיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק