ערב לא נעים בכלל עבר אתמול על הזמר הצעיר עומר אדם, עוד לפני שהתפוצצה פרשת מרגול. לאחר שהזמר בן ה-17 עלה להופיע ב"עיר הנוער" בחיפה מול קהל של אלפי צעירים, הוא הותקף במטח בקבוקים ונאלץ לרדת מהבמה.

רוצים לקבל עדכוני וידאו נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אדם היה אמור להופיע לקראת סוף הערב במסגרת מופעי עיר הנוער. רגעים לאחר שעלה לבמה, נזרק לעברו בקבוק מהקהל. המארגנים, עיריית חיפה ונציגי הזמר הודיעו לצעירים הרבים שהיו במקום שהם מבקשים להפסיק, ואם לא אז הם ייאלצו להפסיק את ההופעה.

עומר חזר לשיר, אבל אז התחילו לעוף שוב בקבוקים באוויר שכוונו לעברו. בעקבות מטח הבקבוקים ירד אדם מהבמה והמארגנים הודיעו רשמית על הפסקת ההופעה. ברגע ההודעה החלו לעוף עשרות בקבוקים לעבר הבמה והתחילו קטטות ומכות בתוך הקהל, בין הזורקים לאלו שלא זרקו. הזמר עצמו, ככל הידוע, לא נזקק לטיפול רפואי למרות שכמה בקבוקים פגעו בו.

בעקבות המהומה שפרצה עצרה המשטרה 20 בני אדם, רובם קטינים, שוחררו במהלך היום בתנאים מגבילים. בעיריית חיפה הסבירו כי הם אלה שיזמו את הפסקת המופע, זאת לאור ההתנהגות של חלק מהקהל. "מדובר בפרויקט עם אפקט חינוכי שמטיף נגד אלימות ונגד שתיית אלכוהול, אז בוודאי שלא נסכים להתנהגות כזו", אמר דובר עיריית חיפה, צחי טרנו.