קרן מור היא השחקנית שנחקרה במשטרה בחשד לשימוש בסמים. מור הגיבה לראשונה לחקירה בשיחה עם חדשות 2 ואמרה: "אני מחכה שהגל הטיפשי הזה יעבור, החיים ממשיכים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כשיצאה אמש מהופעה יחד עם בן זוגה, השחקן מנשה נוי, אמרה מור כי בחקירתה "לא היה כלום. רצו לשמוע מה דעתי - אז באתי. הם לא מצאו כלום ואני לא חשודה בשום דבר. נחקרתי כי אני מוכרת".

בסוף השבוע הודה מפיק האופנה מוטי רייף כי הוא אחת הדמויות שעוכבו לחקירה. "קוראים לי מוטי ואני מעשן גראס. זהו, הוצאתי את זה", כתב בעמוד הפייסבוק שלו. "אני לא אומר את זה בגאווה, לא בבושה, אני לא צועק את זה ולא לוחש את זה. זו עובדה. חלק משגרת חיי. צחצוח שיניים, עבודה, אוכל, קצת עצוב, קצת שמח, קצת עייף, אוהב, כואב, ג'וינט".

רייף ומור זומנו לחקירה בעקבות מעצרו של איש חיי הלילה ובעל מועדון בתל אביב, אייל פלג, שהודה בחקירתו כי מכר להם סם מסוג חשיש. בתום חקירתם שוחררו רייף והשחקנית. נוסף עליהם, צפוי שחקן מוכר נוסף להתייצב אף הוא לחקירה בקרוב.

פלג, שהיה בעבר בעליו של ה"שלוותא", נעצר בתחילת השבוע שעבר בחשד לסחר בסמים מסוג מריחואנה וחשיש. במהלך חקירת הפרשה, שמתנהלת בתחנת לב תל אביב במרחב ירקון, עלה שמם של שני השחקנים המוכרים. פרקליטו של החשוד, עו"ד תומר זיידן, מסר כי מרשו הודה בחקירתו במיוחס לו.