אתם רגילים לראות אותה מסתובבת עם קוף חביב בשם בוטס ומחפשת אחר טירות או הרים גבוהים, אבל עכשיו זוכה כוכבת הילדים דורה למחווה "תוצרת בגדד" ועסוקה יותר בקובה ובמיה.

מי שאחראים למהפך וללהיט הענק הם חברי להקת הפיג'מות, שהקדישו פרק מיוחד לחוקרת האהובה על הזאטוטים, במסגרת התכנית שמשודרת זה שש עונות בערוץ הילדים.

יותר מרבע מיליון גולשים בפייסבוק וביוטיוב כבר הכירו את "ג'ורה", אחותה העירקית של הילדה והתיק, ומשננים ללא הפסקה: קובה ובמיה, עמבה וכורכום וסביח. "אנחנו שמחים שהפרק הפך לקאלט בפייסבוק וביוטיוב", מציין בסיפוק קובי פרג', אחד מכוכבי התכנית ומי שמגלם את דמותה של הכוכבת בעלת המבטא הכבד.

לדברי פרג', הרעיון נולד במוחו הקודח של הבמאי רובי דואניאס שהפך לאב גאה ולמד לחבב את החוקרת בעלת הקארה. מכאן עד "סביח אל-חיר" - הדרך הייתה קצרה מאוד. "לא היה קשה לי להיכנס לדמות", מודה פרג', עירקי גאה.

התכנית, כך אומרים בערוץ הילדים, צברה במהלך השנים לא מעט מעריצים, ולאו דווקא כאלה בגיל בית ספר. "אנחנו פוגשים חבר'ה שמתביישים בהתחלה להודות שהם צופים, אבל אחר כך מחמיאים ומפרגנים מכל הלב", משתף השחקן שמוכן כבר לעלייתה של העונה השביעית ומגלה את סוד הקסם שלה: "אנחנו פשוט נהנים מכול רגע בצילומים - ורואים את זה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק