יממה בלבד לפני שרבבות מעריצים נלהבים מתחילים לנהור להופעת הענק בפארק הירקון, הגיעו ארבעת חברי הרולינג סטונז לסיור בעיר העתיקה בקיסריה. לאחר הסיור עצרו לאכול במסעדה מקומית, עוררו התרגשות גדולה וגם נקלטו במצלמות האבטחה במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מנהל האבטחה שלהם אמר לי שהם מגיעים לאכול ומיד סגרנו להם את החדר הפרטי, שצופה לים", סיפר לחדשות 2 Onlline אלדד קונטנתה, מבעלי פורט קפה. "הם הגיעו בפמליה של 14 בני אדם והתיישבו לאכול".

סיימו הכל מהצלחת
סיימו הכל מהצלחת | צילום: מצלמת אבטחה פורט קפה קיסריה

"כולם התרגשו מאוד, כל הצוות, זה כבוד גדול לארח כאלה דמויות אצלנו", אמר קונטנתה, שכבר זכה לארח במקום בעבר את הכוכב ג'סטין ביבר. "כבר ראינו אצלנו כל מיני סלבס, אבל אף אחד לא בקנה מידה של הרולינג סטונז. אני מגיע הערב להופעה, גדלתי על השירים שלהם ואתה מבין איזו התרגשות הייתה לראות אותם אצלי במסעדה".

כמו על הבמה, גם בכניסה למסעדה הוביל את המשלחת הכוכב הבלתי נלאה מיק ג'אגר. לחברי הלהקה וכן למאבטחים ולאנשי הצוות הוגשה ארוחת טאפסים, שכללה בין היתר ארטישוק ולבנה, סלמון כבוש וסרדינים על קרם לימון.

"כולם התרגשו מאוד" | צילום: מצלמת אבטחה פורט קפה קיסריה

"הם אהבו את האוכל מאוד. המדריך התקשר אחרי זה ואמר שהם נהנו מאוד ושזו הייתה אחת הארוחות הכי טובות שלהם עד כה", סיפר בהתרגשות קונטנתה, שאף הדגיש כי חברי הלהקה הקפידו לשלם והשאירו טיפ נאה.

בשעה 21:15 צפויים הרולינג סטונז - מיק ג'אגר, קית' ריצ'ארדס, צ'ארלי ווטס ורון ווד - לעלות על הבמה בפארק הירקון בתל אביב. מפיקי המופע הבטיחו כי זו תהיה ההופעה הגדולה ביותר אי פעם בפארק הירקון, עם יותר מ-55 אלף צופים, וכי מערכת השמע שתותקן תהיה המשוכללת ביותר שאי פעם הותקנה בהופעה בארץ, בתחרות צמודה עם זו של רד הוט צ'ילי פפרס. הלהקה אף תביא עמה מסלול הליכה באורך 34 מטרים שייצא אל תוך הקהל, ועליו ינועו אגדות הרוקנרול.