עילי בוטנר וילדי החוץ זכו אמש במעמד אלבום זהב. הם עובדים יחד כבר כמעט שנתיים, אבל רק לפני כחצי שנה יצא אלבומם "תם ולא נשלם", וכבר הוא הגיע למעמד המכובד - והלא ברור מאליו בימינו - של אלבום זהב.

במהלך השנה האחרונה הם זכו בתואר תגלית השנה של רשת ג', וגם הנפיקו כמה להיטים שהגיעו למקומות הגבוהים במצעדי הפזמונים כמו "תתן לי יד", "נעים עכשיו" ושיר הנושא של האלבום, "תם ולא נשלם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצגות השנה לילדים ונוער: "צפרדי וקרפד" ו"אף פ'ם לא"

גם בתחום התיאטרון נרשמו זכיות ותארים: רגע לפני שהחופש הגדול מסתיים, הוענק זו השנה השנייה פרס הבמה להצגות ילדים ונוער, וישנן שתי זוכות גדולות בתחרות השנה. הזוכה בפרס הצגת הילדים של השנה היא "צפרדי וקרפד" של תיאטרון המדיטק. ההצגה המספרת על הרפתקאות שעוברים יחדיו שני חברים ממשפחת הצפרדעים, זכתה גם בפרסי שחקן המשנה, עיצוב התלבושות ועבודת הכוריאוגרפיה.

הצגת הנוער של השנה היא "אף פ'ם לא" בכיכובו של ידידיה ויטל. הצגת היחיד המבוססת על ספרה של ציפי גון גרוס, "אף פעם לא מלכה", מספרת על נער לקוי למידה שבורח מבית הספר ועושה עם עצמו חשבון נפש. ההצגה זכתה גם בפרס המחזה, הבימוי והשחקן הראשי של השנה.

לונדון: בוב דילן חושף פורטרטים שצייר

בגיל 72, מציג בוב דילן בלונדון תערוכה חדשה מציוריו, הפעם של פורטרטים שנחשפים לראשונה. התערוכה מוצגת בגלריית הפורטרטים הלאומית, ומושכת תשומת לב רבה בבירה הבריטית. זה אמנם לא סוד שדילן עוסק גם בציור, אבל תערוכות שלו הן עדיין בגדר אירוע נדיר, בטח כשמדובר ביצירות שנחשפות לראשונה.