הראפרית הילה ניסימוב, המכונה "שורטי", עדיין מתאוששת מהדקירה שהתבצעה בעקבות משולש אהבה ביום ראשון האחרון. הרופאים מדווחים שמצבה של הזמרת שהוגדר תחילה בינוני - השתפר וכעת הוא מוגדר קל. עם זאת, עדיין לא ברור מתי היא תשתחרר מבית החולים.

מעצרה של נטלי בנישתי (24), החשודה בדקירתה של הראפרית הילה ניסימוב הוארך שלשום בשלושה ימים בבית המשפט השלום בתל אביב. "קיים חשד סביר ולמעלה מכך כי בעת בילוי בפאב ברחוב רוטשילד החשודה דקרה באמצעות סכין את המתלוננת וגרמה לה חבלות", כתבה השופטת דניאלה שריזלי בהחלטתה להאריך את המעצר.

מצבה הנפשי של החשודה קשה

פרקליטתה של בנישתי, עו"ד רויטל קוצר מהסניגוריה הציבורית, ביקשה מהמשטרה לפקח מקרוב על מרשתה בבית המעצר, מאחר ש"מצבה הנפשי קשה מאוד בעקבות המעצר". קרצר הדגישה כי דווקא בנישתי היא שקיבלה מסרים מאיימים על חייה בפייסבוק בשבוע האחרון, ולא כפי שטענה שורטי.

האירוע התרחש בתחילת השבוע בשדרות רוטשילד בתל אביב סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר. שורטי יצאה ממועדון בו בילתה, ואז התנפלה עליה צעירה בת 24 ודקרה אותה מספר פעמים בבטן, ביד ובחזה באמצעות סכין מאולתרת. שורטי אושפזה בבית החולים "איכילוב" בתל אביב כשהיא סובלת מדקירות בבטנה.

אזרחים שהיו עדים לדקירה הזעיקו למקום את המשטרה וצוות של מד"א, שפינו את שורטי לבית החולים "איכילוב" בעיר כשהיא פצועה באורח בינוני. חוקרי משטרת לב תל אביב עצרו את החשודה בדקירה, שהסבירה כי הייתה בעבר בקשר רומנטי עם הראפרית וזהו הרקע לדקירה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק