ילד של אמא: מריאן מילר, אמו של אדיר מילר שזכה הלילה עם תוכנית הטלוויזיה "רמזור" בפרס האמי הבינלאומי לקומדיה הטובה ביותר, לא יכולה למחוק את החיוך מהפנים. בראיון לחדשות 2 באינטרנט היא מספרת על רגעי הגאווה והאושר.

"זה הרגע הכי יפה בחיים שלי ואני כל כך מאושרת. לא צפיתי בטקס כי הוא לא שודר בישראל, אבל קיבלתי את הבשורה כשאדיר התקשר ב-4:00 בבוקר", סיפרה מריאן מילר. " הוא אמר לי 'סופרייז זכינו אמל'ה' וכמובן שלא כעסתי על השעה המאוחרת", היא מוסיפה.

"בעצם תמיד ידעתי שהוא יגיע להוליווד ובאמת באחד הראיונות לתקשורת הזרה הוא סיפר שאמא האמינה בו ועודדה אותו לכבוש את הוליווד. עמדתי מאחוריו באמונה כמעט דתית וידעתי שהוא יצליח", סיפרה מריאן. "אמהות בסוף תמיד צודקות וילד שגדל באהבה וביטחון חייב להצליח", היא הוסיפה בגאווה.

"ידעתי מילדות שהוא יצליח בהוליווד"

האמא המאושרת סיפרה על הדרך בה נולדה סדרת הטלוויזיה המצליחה. "מדי שישי כל המשפחה נפגשת לשלוש שעות בהן אנחנו יושבים ומדברים על החיים. לפעמים כשאני רואה את הסדרה אני מרגישה שהוא לקח את אותן החוויות מחיי היומיום שעליהם דיברנו ועשה מהם טלוויזיה", הסבירה מריאן. כשנשאלה מה עושה את הסדרה לכל כך מצליח בחו"ל היא השיבה: "אדיר הוא בן אדם אנושי ולוקח את ההומור שלו מהחיים האמיתיים".

בני המשפחה האוהבים מחכים לשובו של אדיר מילר ארצה. "הוא צריך לחזור מחר בבוקר ואני מניחה שאז יחלו המסיבות", אמרה אמו של מילר. "אני מאחלת לכל אמא את האושר הזה", היא סיכמה.

מילר: מודה לאשתי על התמיכה והסקס

הטקס נערך במלון הילטון בניו יורק, והמשלחת הישראלית בראשות אדיר מילר עלתה לבמה כדי לקבל את הפרס. בין היתר גברה רמזור על הקומדיה הבריטית "פיפ שואו" שנחשבה ליריבתה העיקרית ועל סדרות נוספות. מדובר באחד הפרסים היוקרתיים ביותר בתעשיית הטלוויזיה.

"אנחנו ב'היי' מטורף שהתחיל במועמדות ההזויה לפרס. הגענו וגילינו שכולם מכירים ומעריצים את הסדרה. חיכו לנו צלמים ושטיח אדום", סיפר מילר על הערב המאושר. "לא האמנתי כשהכריזו עלינו ועלינו לבמה. הודתי להרבה אנשים וגם לאשתי על האהבה התמיכה והסקס", הוא הוסיף. מסתבר שהבדיחה של מילר על אשתו עשתה הדים רבים. עיתונאים מרחבי העולם ביקשו לפגוש את "האישה התומכת" ולראיין גם אותה.

הזכייה היא ההישג האחרון ברשימה של הצלחות בינלאומית לסדרה. הגרסה האמריקנית תעלה לאוויר ברשת "פוקס" האמריקנית כבר בעונת החורף הקרובה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק