מה צריך אדם יותר מכמה חברים טובים? כך חשבה גם מלכת הפופ מדונה שסיימה אמש את סיבוב ההופעות העולמי "מתוק ודביק" בפארק הירקון בתל אביב. בתום הופעה אירובית במיוחד אמש, בחרה מלכת הפופ לסעוד עם כמה חברים טובים במסעדה בצפון תל אביב.

המפגש התקיים במסעדת השף "סיטארה" בצפון תל אביב, לשם הגיעה הדיווה יחד עם הקומיקאי והשחקן היהודי סשה ברון כהן שמבקר בימים אלה בישראל. חבריה ללימודי הקבלה, הזוג אשטון קוצ'ר ודמי מור, שלפי השמועות מבקרים בארץ - לא נכחו בארוחה.

בתום המפגש, החליטה הדיווה שהיא רוצה לרחוץ בים וכיאה לכוכבת, ארגנו לה אבטחה צמודה ותאורה שהקומה במיוחד בשבילה. בתום הארוחה, היא חשה רעב וחזרה ל"סיטארה", שם הכינו לה פיצה במיוחד עבורה.

במהלך ההופעה אמרה אמש הדיווה כי "כמה מהאנשים האהובים עליה ביותר נולדו בישראל" ומסתבר שיש לא מעט כאלה. מלבד הכוכבים הבינלאומיים, נכחו בארוחה המאוחרת גם לא מעט אושיות מקומיות שסעדו עם הדיווה, בהן השחקנית הישראלית לשעבר נטלי פורטמן, הדוגמניות בר רפאלי ואסתי גינזברג, וגם הדוגמנית והמגישה שירז טל.

טאפסים, פיצות וקוקטיילים

שרי אריסון, שמתעסקת גם היא בתורת הנסתר, כיבדה את הדיווה בנוכחותה יחד עם אסי עזר - שהגיע ישר מההופעה. את האירוע ארגן העוזר האישי של מדונה, גיא עוזרי שדאג לתפריט בריאותי וחלבי עבור הדיווה שכלל קוקטיילים ורודים על בסיס פירות, טאפסים וגם פיצות.

אנשים שהיו במקום סיפרו שבעל המסעדה פינק את החבורה במיטב מנות הגורמה ואפילו נשא בכל הוצאות הארוחה. כנראה שמדונה ידעה על מה היא מדברת כשאמרה אמש בהופעה "לא יכולתי למצוא מקום טוב יותר בעולם לסיים את סיבוב ההופעות שלי".

הביקורות הטובות על המופע לא מפסיקות מאז המופע הראשון שנערך אמש. מדונה הצליחה לספק את אחת ההופעות המרשימות שנראו בישראל אי פעם. "כל פעם שאני באה לכאן אני נטענת באנרגיה, ואני באמת מאמינה שישראל היא המרכז האנרגטי של העולם", אמרה הדיווה במהלך ההופעה.

את המוזיקה באירוע סיפק הדי.ג'יי העולמי פול אוקנפלד שחימם מוקדם יותר את הקהל בפארק הירקון. בהמשך עלה לעמדת הדי.ג'יי חסוס, בן זוגה של מדונה וגם הדי.ג'יי הישראלי רועי סולומון.

מדונה בישראל: סיקור מיוחד

מיוחד: צפו בקטעים מההופעה של מדונה אמש 

כשמדונה נישקה את ציפי לבני

פארק הירקון מתכונן למדונה

תמונות ראשונות: מדונה בכותל המערבי

וידאופדיה: מדונה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק