מיליונים כבר קראו את רב המכר "לאכול, להתפלל, לאהוב", שמגולל את חוויותיה של אישה שמחליטה לעשות שינוי קיצוני בחייה ויוצאת למסע משולש בעולם. ספק אם בזמן קריאת הספר דמיינתם את הגיבורה הראשית יפה כל כך כמו השחקנית ג'וליה רוברטס - שמגלמת את דמותה של ליז בסרט. לכבוד צאת הסרט לאקרנים, יצאנו לפגוש את רוברטס כדי לשמוע ממנה סודות מסט הצילומים.

מתברר שגם לשחקנית מצליחה כמוה יש רגעים שבהם היא שוקלת צעדים קיצוניים כל כך. "כולנו עוברים תקופות שבהן אתה מעריך את חייך מחדש וחושב מה אתה רוצה לעשות ומה המטרות שלך בחיים", אמרה רוברטס בריאיון שנערך ברומא, כהקבלה לדמותה של הגיבורה בסרט. "החיים לא סתם קורים לפניך. אתה צריך ליצור אותם ולבחור במה להתמקד בהם".

בעוד יומיים הסרט אצלנו

בגיל 43 היא אמא מאושרת לשלושה ילדים, בדיוק היפך מגיבורת הספר ליז גילברט שמחליטה בוקר אחד להתגרש ולצאת לחפש את עצמה. לתפקיד הגבר ההורס בסרט לוהק חוויאר ברדם, שגם במציאות מחכה לו בבית אישה יפה - פנלופה קרוז.

את הבכורה האירופאית לסרט בחרו לקיים ברומא - התחנה הראשונה במסע של כוכבת הסרט, שם היא לומדת איך לחיות בלי לדפוק חשבון ובעיקר בלי לספור קלוריות. רוברטס מעידה שבמסגרת הצילומים היא זכתה ליהנות ממטעמי הפיצריות והמסעדות המקומיות של בירת איטליה.

בעוד יומיים יגיע גם אלינו הסרט, ולפי הצלחת הספר - הגיוני שגם הסרט יגרום לחלקנו להתרגש, ואולי אפילו לשנות משהו בחיינו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק