פסטיבל הסרטים בווונציה נפתח אמש (ד') זו השנה ה-70 עם השחקנים ג'ורג' קלוני וסנדרה בולוק שכיכבו בסרט שפתח אתמול את הפסטיבל, "Gravity".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אם מחפשים את הזווית הישראלית, אז גם סרטו החדש של הבמאי עמוס גיתאי "אנה ערבייה" נמצא בתחרות הרשמית של הפסטיבל, וכפי שכבר סיפרנו בעבר גם הסרט הישראלי "בית לחם" יוקרן בפסטיבל. מבקר הקולנוע של ה"דיילי טלגרף" בחר בסרט "בית לחם" כאחד מעשרת הסרטים שכדאי לראות בפסטיבל.

יצפאן עובר לתיאטרון בית ליסין

לא בכל יום עולה כאן הפקה גדולה עם עשרות שחקנים ותזמורת. אבל הערב זה קורה: בתיאטרון בית ליסין מעלים את הקומדיה "עובד בשביל שניים", שהיא למעשה עיבוד מודרני למחזה הקלאסי "משרתם של שני אדונים".

בתיאטרון מתייחסים להפקה כאקסקלוסיבית ומצהירים שההצגה תועלה 50 פעמים בלבד, אם כי סביר להניח שיהיו יותר מ-50 אם אכן יהיה מדובר בשלאגר שימלא את האולמות. 22 שחקנים יהיו על הבמה ובראשם אלי יצפאן שעזב באחרונה את תיאטרון הבימה מחשש לעתידו הכלכלי של התיאטרון הלאומי.

קתרין זיטה ג'ונס ומייקל דגלאס - כבר לא

אותנו הרעישה הפרידה של נינט טייב ויהודה לוי, אבל בעולם כולם מדברים על הפרידה של שני השחקנים ההוליוודים קתרין זיטה ג'ונס ומייקל דגלאס. המגזין "פיפל" דיווח כי שני השחקנים נפרדו אחרי כמעט 13 שנות נישואין.

הדובר של דגלאס סירב להגיב, אבל מהדוברות של זיטה ג'ונס נמסר לסוכנות הידיעות רויטרס כי הזוג אכן לקח פסק זמן ונפרד, זאת לטענתם בניסיון לעבוד על חיי הזוגיות שלהם. עם זאת, הדיווחים מבהירים כי השניים - נכון לעכשיו - לא מתגרשים.