אם תדיח את האדם הלא נכון - יבוא שוטר: תושבת תל אביב הפתיעה אתמול את השוטרי בתחנת המשטרה המקומית כאשר הגיעה למקום והתעקשה להגיש תלונה נגד גואל פינטו, מתמודד בתוכנית "האח הגדול". הסיבה: הוא העמיד להדחה את איילה רשף ובכך גרם לעזיבתה את התוכנית.

"הדחתה של איילה היא מעשה פשע", אמרה המתלוננת לחוקר המשטרה, כפי שפורסם הבוקר במעריב. במשך דקות ארוכות ניסו החוקר וקציני התחנה לשכנע את האישה שהמשטרה היא לא הכתובת לתלונה, אבל לאחר שהתעקשה נאלצו לקלוט את התלונה.

"על פי החוק אנחנו מחויבים לקבל כל תלונה של אזרח, גם אם ברור שלא בוצעה עבירה פלילית", הסביר קצין בכיר במשטרת תל אביב. "כרגע התלונה מונחת במשרד החקירות של התחנה, וסביר להניח שבימים הקרובים היא תועבר לקצין החקירות המחוזי, שימליץ על המשך הטיפול בה. אני מניח שבסופו של דבר תיק החקירה ייגנז מבלי שנחקור את ה'חשוד'", הוסיף אותו גורם.

בעונה שעברה: ההפקה נגד בובליל

זו לא הפעם הראשונה בה מוגשת תלונה במשטרה נגד אירועים שקורים בבית האח הגדול. בעונה שעברה, הראשונה של התוכנית, הייתה ידועה בזכות קרב מחנה ה"פרידמנים" שיוצג על ידי שפרה קורנפלד נגד מחנה ה"בובלילים" שיוצג על ידי המתמודד הצבעוני יוסי בובליל.

לאחר שנודעה התוצאה בגמר התוכנית, אז התגלה כי קורנפלד גברה על בובליל בפער ניכר, הגיש תושב רמלה תלונה במשטרה בחשד לזיוף הליך ההצבעה. "לא הגיוני ששפרה זכתה", אמר אז לחוקרים. "כל הרייטינג של התוכנית היה בזכות יוסי בובליל". גורלה של אותה תלונה היה אז להיגנז ללא חקירה ממשית.