בועז בנאי ואריאל פוליאקוב, הבנים של גברי ופולי, מנגנים ביחד כבר מילדות. אחרי שבועז בנאי הוציא תקליט ראשון מוצלח הוא אזר אומץ לפנות לאבא, הגשש בדימוס גברי בנאי, ולבצע מופע משולש לכבוד התקליט השני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"כשעשינו חזרה אצלי בבית לפני שלושה ימים הם התחילו לבכות", אומר הגשש המקורי, גברי בנאי. כשהוא נכנס לחדר החזרות הוא מפיג את ההתרגשות של הצעירים עם סיפורים נוסטלגיים מימי הגשש החיוור. לפני חמש שנים בועז בנאי הוציא אלבום ראשון, שרק רגע לפני יציאתו הוא סיפר לאבא גברי על כך שהוא רוצה להיות מוזיקאי.

"יום אחד הוא בא אלי, שם לי אוזניות ואמר לי תשמע. אני שואל אותו 'מי שר?' והוא אומר 'אני'. לא האמנתי". הבן בועז אומר שלהיות בן למשפחת בנאי זה דבר מושרש: "היה לי יותר חשוב לשים דגש גם על בועז, לא רק על בנאי". אחרי ההצלחה של האלבום של בועז הוא יצא מהצל של שם המשפחה, והעיז לעשות שיר כיסוי לדוד - יוסי בנאי.

לקראת מופע ההשקה לאלבומו השני בועז אזר אומץ ופנה לאבא גברי כדי שיתארח במופע. "לשתף פעולה עם אבא זה חלום מגיל חמש שמתגשם. אני מרגיש שהייתי צריך לעשות כברת דרך לפני שיכלתי להציע לו את הדבר הזה", הוא אומר. כשהשלושה שרים את 'אהובתי יעל' של הגשש, יש תחושה שקם דור המשך.