ביום שלישי השבוע, הנגנים עשו כיוון אחרון הרקדנים נמתחו והכל היה מוכן לדבר הכי גדול שנראה במוזיקה הישראלית עד כה, לפחות אם אתם שואלים את ליאור נרקיס. הזמר המזרחי היה אמור להיכנס להופעה על אופנוע שנמצא על במה מורמת היישר אל תוך אלפי הצופים המשולהבים בהיכל נוקיה בת"א.

לסיפורו של נרקיס אפשר להתייחס כאל סיפור סינדרלה. הזמר שפילס את דרכו אט-אט להופעת הענק בהיכל, נלחם נגד כל הסיכויים והצליח למצוא את הנעל החסרה - כל זאת תוך כדי שהוא שר "ערב טוב לך, את מושלמת". אבל, מדובר בסיפור סינדרלה מעט שונה. פה הדבר הכי חשוב הוא הנשף ולא מציאתו של הנסיך.

נרקיס מתכונן לפעם הבאה

"בעצם זו תרבות השופוני", מסביר המפיק המוזיקלי רון כחלילי, "למי יש הכי גדול, הכי נוצץ, ולמי יש הכי הרבה כסף". נרקיס מצדו, מסביר כי לא מדובר בתחרות, אלא באהבה שהוא מעניק לקהל שלו. "רוב הסיכויים שאפסיד פה כסף", אמר הזמר, שרק רצה להיכנס יחד עם אייל גולן ודודו אהרון לרשימת הזמרים המזרחיים שמילאו את נוקיה.

ביום ההופעה, היכל הספורט ביד אליהו שינה את פניו. חדר השופטים הפך לחדר של נרקיס, חדר העיתונות הפך לחדר נגנים, וחדר המאמנים פינה את מקומו ללא אחר מאשר אליקו, שפתח ביום שידורים מיוחד כדי לקדם את הופעתו של נרקיס. "אנחנו מפמפמים את זה כבר שלושה חודשים, התחלנו בארבע אחר הצהריים ונסיים בטח לקראת שתיים בלילה", סיפר בהתלהבות.

אז בסופו של דבר, האופנוע הורם באוויר, נרקיס הגיח אל הבמה, ובמשך שעתיים נתן הופעה משכנעת, אבל קשה להגיד שזו הייתה הופעה ששינתה את פני המוזיקה. "הפעם הבאה תהיה בפארק הירקון", הבטיח נרקיס, "וזה יהיה יותר גדול ויותר נוצץ".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק