לקראת התכנית האחרונה מחר, בארץ נהדרת כבר מתכוננים לפרידה מאחד מכוכבי התכנית. "שש עונות הספיקו לי, אני רוצה לעשות דברים אחרים", כך מסביר שאולי, שימי, אביגדור ליברמן, טל ברודי, אורי גלר - או כמו שכולנו מכירים אותו, אסי כהן.

הכוכב הגדול אומנם מתרגש לקראת העזיבה, אך מבקש מהקהל שלא לקחת את עזיבתו בצורה קשה. "ההתעניינות והעצב של הצופים על העזיבה שלי מחמיאה, אבל זה יצא מפרופורציות. אני חושב שלפעמים זה נראה כאילו מספידים אותי אחרי מותי", אומר כהן. "אני עוזב כי אני חייב לנקות הכל, עד שלא אתנקה מארץ נהדרת לא אוכל לעשות דברים רציניים".

ליברמן לא אוהב אותנו

יום הצילומים האחרון זימן לנו הזדמנות להצטרף לצוות העורכים והמשתתפים בתכנית, שבחרו גם השנה להשאיר את הוויכוח הפוליטי בקדמת הבמה. "זאת לא תכנית שמאלנית", מדגיש מריאנו אידלמן, ומנחה התכנית איל קיציס ממהר להגיב ואומר כי "כל התקשורת שמאלנית, בגלל זה הימין תמיד בשלטון".

"אני מניח שאלי ישי וליברמן לא ממש אוהבים אותנו", מוסיף עורך התכנית מולי שגב. גורמי ימין אף הפיצו תמונות שלו מחופש לקצין נאצי, ובארץ נהדרת לקחו את העניין איך לא - בצחוק. "מזל שהוא לא היה קצין נאצי, יש לו את כל התכונות, ואם הוא אכן היה חי בתקופה ההיא אני ואתה לא היינו כאן היום", מתבדח קיציס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק