החבר החדש של חבורת בזוקה (צילום: תום כהן)
תום כהן, האיש והדמות | צילום: תום כהן

מייקל ג'ורדן שיחק בסרט ספייס ג'אם יחד עם גיבורי הלוני טונס המצוירים, אבל יש מי שחולם לא רק לשחק לצדם, אלא לקבל דמות מצוירת שמבוססת עליו. תום כהן אומנם לא הגיע לירח, אבל חלום דמותו המצוירת התגשם. כהן, בן ה-33, קיבל את הכבוד להצטרף לחבורת בזוקה, המתנוססת בגב חבילת מסטיק MUST-בזוקה.

"זה רגע היסטורי מבחינתי, זה מגניב מגניב", אומר כהן על דמותו החדשה והמצוירת ומספר כי הוא גדל על המסטיק וכי הוא אוכל המון מסטיקים ומקפיד לקרוא את כל הבדיחות.

לפני כחודשיים יצאה קבוצת שטראוס בקמפיין במסגרתו הזמינו את הצרכנים לצלם סרטון משעשע ומפתיע יחד עם המסטיק בפה, בסיטואציה מעניינת ושנונה כדי להפוך לחלק מחבורת בזוקה ולככב על גבי החבילה.

לפני שבוע הוחלט כי כהן יהיה זה שיצטרף לג'ו ולשלושת חבריו. תום לא היה צריך לעבוד קשה כדי לקבל את התפקיד הנכבד "עשיתי קליפ והראיתי קטעים מההופעות ואת עצמי מנפח בלון בחלקים מההופעות".

חבורת בזוקה החדשה
תום כהן והחבורה | צילום:

דמות עם גיטרה ויו-יו

כהן, המתגורר בתל אביב הוא מוזיקאי מגיל 16, המופיע במועדונים יחד עם ההרכב Observe&Control אשר מנגנים מוזיקה אלקטרו אינדסטריאל. תום הוציא את אלבומו הראשון - Utopia, לפני כשלוש שנים. האלבום זכה להצלחה גדולה בגרמניה, ארצות הברית ובארץ. אלבומו השני אמור לצאת בחודשים הקרובים. הוא לא חושב שהפרסום בבזוקה יסייע לו לקריירה המוזיקלית אבל מבטיח ש"אם זה יקרה, אני לא אגיד לא".

כהן אומנם תרם רק את דמותו, אך אם הדבר היה תלוי בו הוא היה מעניק לה חיים ולוקח אותה אל התחום האנימטורי. "הייתי עושה אותה קרובה אליי לא רק חיצונית, אני מוזיקאי אז הייתי עושה את הדמות כזו שמסתובבת עם גיטרה ויו-יו כמוני".

"הבאתי את עצמי", אומר כהן על בחירתו ומקווה שקרוביו יזהו את דמותו החדשה.