פעם כיכבה איה קרמרמן בתכנית של גיא פינס מדי ערב, אבל היום היא מציגה גרסה חדשה. "אני אמא לשלושה ילדים", היא מספרת ומוסיפה ו"אני דוסית עם כיסוי ראש".

מגיל 18 היא על מסלול הדוגמנות, אך היא זכורה בעיקר כאיה מ'איה ושירלי', צמד כתבות השטח שסימלו את פריצתה של תרבות הסלבס וה'שואו ביז' - לשון הרע, פריצות ותועבה.

היא נעלמה לכמה שנים, וכעת החלה להרצות על המהפך, שהחל, לדבריה, בשיא הקריירה עם לידת בנה הבכור כשהקדוש ברוך הוא התגלה לעינייה . "קרה לי נס - נולד לי ילד", מספרת קרמרמן החדשה על רגע ההתגלות, "גם אני וגם בעלי ראינו אותו".

"הזוגיות שלי השתנתה לחלוטין"


איה קרמרמן (צילום: חדשות 2)
קרמרמן בתקופת הדוגמנות | צילום: חדשות 2
היא ובעלה החלו לשמור שבת וכשרות, לארגן בביתם שיעורי תורה, בעיקר על רבי נחמן מברסלב, והעבירו את הילדים לגן דתי. מדורי הרכילות נזעקו לראשונה כשיצאה ביום כיפור לבית הכנסת
עם מטפחת. כבר בבוקר יום ראשון שלאחר סוף השבוע היא קיבלה טלפון מעיתון 'רייטינג'. "שמענו שביום כיפור היית עם כיסוי ראש", נאמר מעבר לקו ומיד השאלה: "את חוזרת בתשובה?".

בעלה זיו לנגר, בעל חברת קידום מכירות ובעבר מנכ"ל סוכנות הדוגמנות 'לוק', הצטרף למסע שלדבריה, שינה לחלוטין את הזוגיות שלהם. "לראשונה התחלתי להבין מה זה להיות אישה יהודייה לבעלי - אחרי 11 שנה".

בניגוד להרצאות מז'אנר 'ראיתי את האור', ודרשות תוכחה ומוסר - איה קרמרמן לא איבדה את הטאץ'. היא מלאה מודעות עצמית ומקפידה ללגלג שווה בשווה על העולם הדתי והחילוני. כך למשל היא מספרת
על סעודות שבת ראשונות אצל רב. גם הגעגוע לקהל נשאר וכעת היא יוצאת בסיבוב הופעות חדש. אם תרצו: איה ורבי נחמן.