אחרי הזכייה של שגיא מוקי במדליית זהב והשמעת ההמנון באבו דאבי - ראש הממשלה בנימן נתניהו שוחח עם הג'ודאי הישראלי בטלפון וברך אותו על הזכייה: "גרמת לשני דברים גדולים. הראשון זה זכייה בזהב אדיר והשני שמנגנים את התקווה באבו דאבי - זה נותן המון תקווה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

נתניהו אמר למוקי: "אתה יודע שלא מזמן ביקרתי באזור שאתה נמצא בו. אז אני חושב שאתה גם תורם הרבה למעמד המדיני של מדינת ישראל בעולם הערבי וכל הכבוד לך". ראש הממשלה אמר למוקי שהעובדה שמנגנים את ההמנון של מדינת ישראל באבו דאבי זה לא רק ההישג שלו אלא של כל המדינה "זה נותן המון כבוד וגאווה לעם ישראל".

לסיום ראש הממשלה הביע את התרגשותו מההישג ואמר: "שגיא אני מתרגש מהגישה שלך, מהתעוזה שלך ומההישג שלך. כמו שהזמנתי אותך לפני שיצאת לשם אני רוצה להזמין אותך ואת את כל הנבחרת אלינו - כל הכבוד לכם".

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, הביעה גם היא את שמחתה מהזכייה ומהשמעת התקווה באולם באבו דאבי: "אני מודה למריוס ויזר, נשיא איגוד הג'ודו העולמי, שבמשך השנתיים האחרונות היה נחוש להעביר את המסר בכל מדינות ערב - כל תחרות תהיה עם זכויות שוות לכל הספורטאים והספורטאיות". רגב הוסיפה: "הייתה התרגשות מאוד גדולה גם של החברה הישראלים וגם הרבה מאוד כבוד של המקומיים".

לסיום רגב רמזה שתחרות הגראנד סלאם הבאה - אולי תתקיים בישראל: "אני מקווה שבעוד שעתיים אוכל לבשר על בשורה נוספת ונוכל להודיע על הסכם ונראה שישראל היא מדינה שוחרת שלום שמפרידה בין פוליטיקה וספורט".