מיקה בשן אלמנתו של יגאל בשן ז"ל, לא יודעת מנוח מאז שבעלה שם קץ לחייו. האהבה העצומה שמורעפת עליו היא זו שמצליחה לנחם אותה מעט. "כל כך הייתי רוצה שהוא ידע, שיראה, הוא לא היה מאמין", סיפרה הערב (שני) במהדורה המרכזית.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בשן הופיע אחת לחודש ואשתו מספרת שהוא הרגיש את אהבת הקהל. "הרגיש אותה בצורה באמת חזקה", היא מספרת. "וזה היה מהופעה להופעה אבל פה זה פשוט - זה צונאמי מה שקורה".

"אני כל כך מאושרת שיגאל נגע בכל כך הרבה אנשים והגיע ללב של כל כך הרבה אנשים", היא סיפרה על הרגע האחרון שבו הוא היה מאושר. "הביתה", הייתה המילה הראשונה שאמר לה בסוף ההופעה האחרונה שלו לפני שבועיים. "היה לו קשה פיזית כי הוא סבל מכאבים מאוד והחזיק את עצמו בהופעה , אבל הוא היה מאוד מאוד מאושר מזה".

נפרדים מיגאל בשן
נגע בלב של כל כך הרבה אנשים | צילום: תוצרת הארץ‎, חדשות

"צועקים לו: 'אני מטורף עליך'", שיחזרה האלמנה. "'אני חולה עליך, אני עורך דין ואני מטורף עליך, באמת', ואז יגאל ענה ואמר לו: 'זה עוד לא שמעתי', כאילו אתה יודע בהומור".

"הוא היה מצחיק וחמוד וצנוע ופשוט ובגובה העיניים", סיכמה בשן. "מצחיק וחמוד ואוהב אדם ומדהים. אין לי מילים, אובדן, אובדן".

יגאל ומיקה בשן היו זוג במשך 46 שנים. אישתו מספרת שהוא סבל בחמש השנים האחרונות מכאבים עזים. "היו לו כאבי גב ורגליים כרוניים", היא סיפרה. "וזה גם דיכאון, זה לופ כזה שאחד עוזר לשני שם. זה דיכאון: זה משהו בחמש השנים האחרונות. זה בא מכאבים, זה בא מכאבים שהיו לו בכפות רגליים, הוא התקשה ללכת. ויש דברים שהם הכאבים גברו וגברו והוא גאל את עצמו מייסוריו".