הזמר שלמה ארצי, שהופיע הערב (שבת) בקיסריה, ריגש את הקהל כשהקדיש שיר לזכרו של זיו חג'בי שנרצח השבוע בפיגוע הירי בברקן. ארצי סיפר על הבמה שחג'בי היה אמור להיות בהופעה ולחגוג את יום הולדתו: חבריו ומשפחתו של חג'בי, שנכחו בקהל, הניפו שלטים עליהם נכתב "זוכרים אותך חג'בי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

"זיו חג'בי זכרונו לברכה נרצח השבוע על הבוקר כשהוא הגיע לעבודה", אמר ארצי על הבמה. "שלשום הסתבר לי שהיו לו כרטיסים להופעה הזו פה והיה אמור להיות היום בן 35. אני רוצה לשיר את השיר הזה למשפחה שלו ולעילוי נשמתו של זיו חג'בי" - ושר את "אחרי הכל את שיר" יחד עם הקהל.

נרצח בפיגוע בברקן. זיו חג'בי ז"ל (צילום: חדשות)
זיו חג'בי ז"ל | צילום: חדשות

אחיו טל כתב בפוסט מרגש בחשבון הפייסבוק שלו: "אח, היום היית אמור לחגוג את יום הולדתך ה-35 ואתה לא כאן, עבר כמעט שבוע ואני לא מעכל. באו בשבילך השבוע כל כך הרבה אנשים מכל מיני תקופות בחיים שלך, אין לך מושג כמה אנשים אוהבים אותך ובוכים עליך וכמה כואב לי שאתה לא פה איתי".

השלטים לזכרו של חג'בי (צילום: מרגלית פלדמן טולדו, חדשות)
השלטים לזכרו של חג'בי | צילום: מרגלית פלדמן טולדו, חדשות

האח סיפר שנטלי, אישתו של זיו חג'בי, רכשה מראש לכבוד יום הולדתו כרטיסים להופעה של שלמה ארצי: "זה לא מפתיע אותי, נטלי תמיד רצתה שהיומולדת שלך תהיה הכי מיוחדת בעולם. אח, אתה לא תאמין, שלמה ארצי מקדיש לך שיר היום בערב. הוא שמע שאהבת את השירים שלו כל כך, אבל אתה, אתה לא תהיה שם. אני יודע שאתה בטח מחייך את החיוך הכובש שלך עכשיו למעלה". לסיום כתב: "אח, תענה לי בבקשה תגיד משהו, הלב שלי כל כך כואב".