המעושרת בדימוס, ניקול ראידמן, שלא הסתירה מעולם את אהבת לאופנה עילית, הלחינה שיר מיוחד שנקרא "שיר המותגים" למופע "עמי ותמי" שיעלה בחנוכה הקרוב, שם היא מככבת בתפקיד המכשפה. כיאה למעמדה של ראידמן, יש לדמות במופע המחודש שאיפות נוספות - לעשות את זה בסטייל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הורים רבים כבר הביעו זעם בעקבות השיר שיעלה במסגרת המופע ושאלו האם נכון וראוי שאלה התכנים שהילדים יחשפו אליהם. ראידמן טוענת כי "מלכתחילה לא מדובר בדמות חינוכית. אבל זה משהו שמלמד את הילדים אסתטיקה והבנת אופנה".

יוני ברק, יוזם מחאת "שיר הסלפי" שהסעירה את המדינה לפני כחודש, אומר כי השיר החדש הוא "עוד מאפיין לערכים שקצת איבדנו בחברה". "זה עוד סממן לאיכות ולתכנים שאנו מעניקים לילדים", התלונן ברק.

למרות הביקורת, ראידמן מסרבת להתרגש. "העולם התקדם קדימה ואנחנו צריכים להתקדם יחד איתו", היא מבהירה. "אנחנו לא יכולים להיות תקועים באגדה שנכתבה לפני המון שנים".

ניקול ראידמן
ניקול ראידמן | צילום: חדשות 2

המחאה הקודמת לא ממש הועילה

כרטיס רגיל למופע נמכר ב-150 שקלים, אך לא מעט כרטיסים נמכרים בסכומים של בין 50 ל-60 שקלים לכרטיס, בזכות סבסוד של ועדי עובדים. אולם כעת גם בוועדי העובדים לא היו מרוצים כששמעו את תוכן השיר. "זה חוסר רגישות ויש פה סוג של השחתה", אומר יעקב אלוש, מנכ"ל אחד מוועדי העובדים. "אני אביא את הנושא לדיון ואבקש לבדוק מה ניתן לעשות".

ירידה של 20% במכירות הכרטיסים. שיר הסלפי
המחאה לא עזרה | צילום: חדשות 2

הסערה הנוכחית צצה חודש לאחר סערת "שיר הסלפי", אז נעשתה השוואה בין השיר לשיר "יד ביד" משנת 1984. התוצאה: יותר מעשרת אלפים אנשים חתמו על עצומה הקוראת להחרים את המופע. היום התברר כי למרות המחאה, מילות השיר לא ישונו למעט קטע קצר מהקליפ שצולם יצונזר. האם הצופים יסלחו לניקול בגלל מי שהיא ויבינו שמדובר בהלצה, או שמה תקום כאן עוד מחאה?