שיר הבחירות הסוער של עמיר בניון: לאחר שחולל מהומה עם השיר "אחמד אוהב ישראל" שכתב בגנותם של ערביי ישראל, הזמר שהפך שנוי במחלוקת העלה לעמוד היוטיוב שלו שיר חדש שגם בו ודאי ידובר לא מעט - "מסע בחירות", בו הוא מנגח את הפוליטיקאים, ולא מרחם על אף אחד - לפחות לא מהשמאל או ממרכז המפה הפוליטית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"חשבתי לבחור ב"חד"ש" או בדאע"ש אבל לא התחברתי לסגנון. חשבתי על מרצ ועל עמיר פרץ, אפילו על מתוקוני שלנו בוז'ון (יצחק בוז'י הרצוג)", פותח בניון את שירו. "חשבתי על יש עתיד, אבל העתיד הפך להווה גרוע - זה מה שעולה לנו יהיר לפיד הליצן המצחיק עם בלורית", ממשיך הזמר.

בבית הבא הוא מתמקד ביושבת ראש התנועה, חברת הכנסת ציפי לבני - ולא ממש בוחל במילים: "ציפיל'ה שלנו לא כל כך חכמה בלשון מאוד נקייה. אם יכניסו את מוחה הקטן לתוך ראשו של כבש הוא ירוץ בוודאי ישר לסטקייה. היא מעין חמור שקופץ תמיד בראש, לא עקבית בעליל. במקומה הייתי עושה הפסקה וטס להודו כדי ללמוד לנגן מעט בחליל".

"אריה נכנס לש"ס - ונגס"

גם על משה כחלון, שמסומן כהבטחה הגדולה של הבחירות הקרובות, בניון לא פוסח - וטוען בשירו כי הוא לא יודע מי הוא: "חשבתי על כחלון אבל מי זה?", תהה. לאחר מכן עקץ את יושב ראש ש"ס, אריה דרעי, ושר שהוא "נכנס למפלגה ונגס ועכשיו הכל נגוס, ואפילו אבו מאזן תפוס".

בהמשך, חושף בניון בין מי למי הוא מתלבט - וחוסך ממועמדי הימין מילים קשות. "אולי בנימין נתניהו ואולי אורי אריאל, מפד"ל חרדל את עצמי אני שואל", ממשיך בניון את שירו החדש. השיר מסתיים במילים: "בינתיים עוד נותר זמן לחשוב בנושא, אולי עד אז ציפיל'ה שוב תעבור כיסא. אולי טיבי יגלח את השפם, אולי לפיד יחבוש כיפה בשביל העם".