ידוע שאייל גולן הוא אימפריה כלכלית, ושעסקיו השונים מגלגלים עשרות מיליוני שקלים בשנה. את האיש שעומד מאחורי המותג המצליח מוכר פחות: יזם הנדל"ן בני פרץ. "כל יום פונים אליו זמרים ומפיקים שמתייעצים איתו, מה שהוא עשה בשנים שהוא איתי במוזיקה לא חושב שמישהו עשה אי פעם", סיפר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בני פרץ לא הכיר את עסקי המוזיקה. הוא בן למשפחה שעוסקת בנדל"ן מזה שנים רבות, עד שיום אחד צלצל הטלפון, אייל גולן התקשר וביקש שיסתכל בספרי החשבונות שלו. "אני בא מעסקים, שעסק עובד יום ולילה והתוצאות העסקיות לא מראות את זה יש בעיה. לא יכול להיות שזמר יעשה 200 הופעות בשנה ולא ירוויח, אין דבר כזה", הסביר.

פרץ בא לייעץ בהתנדבות, לצד העבודה בחברה המשפחתית. הוא מצא מהר מאוד ליקויים ועבירות: "באתי בעצמי למס הכנסה והראיתי להם הכל. והם יודעים שאייל גולן לא היה מעורב", פרץ אומר. בסופו של דבר נגזרו על גולן עבירות שירות והחברה שלו נקנסה במיליונים.

גולן ואמרגנו בני פרץ
"בהתחלה רק ייעצתי", פרץ | צילום: חדשות 2

אבל הפרשה הגדולה הגיעה מאוחר יותר: מה שכונה "פרשת הזמר המפורסם" התפוצצה בתקשורת, ובני פרץ אומר כי השיחה הקשה ביותר הייתה עם בתו, בת 14. "היא אמרה אבא אני רוצה תשובות למה שכתוב בעיתון. אמרתי לה שלא אכזבתי אותה מעולם וזה לא יהיה היום. הייתה לה התמודדות קשה, בבית ספר עם שאר הילדות".

הטעות הגדולה של פרץ, לדעתו, היא צירופו של אביו של גולן, דני ביטון, בניגוד לדעת הבן. "אני רואה את עצמי כאשם, אייל לא אמר לי את זה אבל ככה אני מרגיש". גם בימים הכי קשים בני לא ויתר ועשה כל מה שיכל כדי שברחוב הישראלי יאמינו שאייל גולן לא קשור לפרשה. היום שניהם אומרים, כי הפרשה מאחוריהם - המכירות של הדיסק החדש שוברות שיאים, ורשימת ההופעות מתארכת והולכת.