סערת ליהיא גרינר ממשיכה: במסגרת צילומים לסדרה חדשה בהוט, שמתרחשים בימים אלו, הייתה אמורה כוכבת הריאליטי להצטלם כלוחמת מג"ב. בעקבות שערוריית הסרטון שהופץ שלשום (ראשון), החליטו במשמר הגבול לבטל את הצילומים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות תיעדה את עצמה גרינר כשהיא מקללת שוטר תנועה, בעקבות החלטתו לתת לה דוח. במג"ב ראו את הסרטון ו"מפאת כבודם של השוטרים שנפגעו כתוצה מהסרטון" החליטו לבטל את השתתפותם בצילומי הסדרה.

במשמר הגבול אישרו את הדברים ומסרו בתגובה ש"לא יעלה על הדעת ששבועיים אחרי שהיא קיללה שוטרים והשתמשה בהערות גזעניות, היא תבוא ותצלם אייטם יזום במשמר הגבול, שהוא חלק ממשטרת ישראל".‎

"אין לנו מושג על שום עבודה שבוטלה בעקבות המקרה. אין צורך למכור לציבור מצג שווא", מסר מנהל יחסי הציבור של ליהיא גרינר. "שמנו את הסיפור מאחורינו, לאחר הבעות התנצלות עמוקות במשך הימים האחרונים בכל הפלטפורמות וגופי התקשורת המובילים. אנחנו עדיין מביעים חרטה והתנצלות בנושא והסיפור נגמר ונותר מאחורינו".

המשטרה פתחה בחקירה

ביום ראשון האחרון, זמן קצר לאחר ששוטר תנועה עצר את גרינר ונתן לה דוח, היא פתחה את הסטורי באינסטגרם וביקרה בחריפות את משטרת ישראל. "למה שוטרים במדינה הזאת דפוקים?", אמרה גרינר, "תימני קטן שנראה כמו התחת שלי רושם לי עכשיו דו"ח". זמן קצר לאחר פרסום הדברים, גרינר מיהרה למחוק את הסרטונים מהרשת.

הכוכבת הספיקה להתנצל על הדברים שאמרה בשעת כעס, גם ברשתות החברתיות וגם בכלי התקשורת. היא הסבירה שהיא דיברה בלהט הרגע ומתביישת בהתנהגות שלה ולכן בחרה למחוק את הסרטונים. התנצלותה כנראה לא סיפקה את משטרת ישראל, שהוציאה הודעה כי נפתחה חקירה נגד כוכבת הריאליטי.