הישראלי שחר אפרים, פורץ מנעולים ישראלי שגר בלוס אנג'לס ו"הציל" את כוכב "משחקי הכס", לא ציפה שקריאה שגרתית לבית תסתיים בתמונה משותפת עם אחד השחקנים המפורסמים בעולם. בהודעה שפרסם היום (ראשון), סיפר על המפגש עם "ג'יימי לאניסטר": "דיברנו על כמה שישראל מיוחדת, הוא סיפר על הרצון להגיע לביקור בארץ".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

אפרים, בן 23 שעובד בעסק של פריצת מנעולים בלוס אנג'לס, קיבל שיחת טלפון מלקוח מפתיע שננעל מחוץ לביתו - זמן קצר לפני כניסת השבת. הלקוח הוא לא אחר מאשר ניקולאי קוסטר-ולדאו, ששיחק את דמותו של ג'יימי לאניסטר בסדרה "משחקי הכס".

"הגעתי אליו בסביבות השעה 18:00 בערב, רגע לפני כניסת השבת. כשהגעתי לביתו, ראיתי מי עומד מולי", סיפר. "יצא לי לעבוד עם הרבה מפורסמים בעבר, אבל המפגש המפתיע כשאני מגיע לבתיהם תמיד מרגש בכל פעם מחדש".

הישראלי שהצטלם עם ג'יימי לאניסטר משחזר (צילום: חדשות)
המפגש - והתמונה, ולדאו עם הישראלי | צילום: חדשות

אפרים המשיך ותיאר את המפגש: "אחרי שסיימתי את עבודתי, סיפרתי לו שאני ישראלי ודיברנו על כמה שישראל היא מדינה מיוחדת, הוא סיפר לי שהוא מאוד רוצה להגיע לביקור בארץ".

ולדאו שיתף בעמוד האינסטגרם שלו תמונה ובה הוא עומד לצד הישראלי בבוורלי הילס. לפי הסטורי שהעלה, ולדאו נתקע מחוץ לבית שלו וכתב: "ננעלתי מחוץ לביתי ושחר הישראלי הציל אותי. תודה לך ושבת שלום".

"עשינו יחד תמונת 'סלפי' והוא אמר לי להעלות אותה לעמוד האינסטגרם ששלי כדי שיוכל לשתף בעמוד שלו", סיפר אפרים. "הצעתי לו לרשום 'שבת שלום' לכל העוקבים היהודים שלו בלוס אנג'לס וברחבי העולם וכך הוא עשה". קוסטר-ולדאו מנהל עמוד אינסטגרם עם 3.3 מיליון עוקבים.

"העבודה שלי היא לעזור לאנשים ברגעי קיצון קריטיים, ולאפשר להם חזרה לשגרת חייהם במהירות", סיפר אפרים. "יצא לי לעזור למפורסמים רבים בלוס אנג'לס ובזכות זה אני שומר איתם על קשרים משמעותיים. החיים בלוס אנג'לס מניבים חוויות מדהימות, אבל אין כמו מדינת ישראל".