לנה דל ריי (צילום: רויטרס, חדשות)
לנה דל ריי תגיע לישראל (ארכיון) | צילום: רויטרס, חדשות

פרסום ראשון - לנה דל ריי בדרך לישראל: אחרי קיץ שחון של הופעות, סוף סוף תגיע ארצה כוכבת בסדר גודל בינלאומי. דל ריי, כוכבת הפופ האמריקנית בת ה-33 תופיע לראשונה בישראל ב-7 ספטמבר, לאחר שלפני ארבע שנים ביטלה את הופעתה המתוכננת בגלל מבצע "צוק איתן".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

בניגוד להופעות בסדר גודל דומה שבדרך כלל מתקיימות בפארק הירקון, הלוקיישן שנקבע הפעם הוא דווקא בצפון - "פארק פקאן" בקיבוץ להבות הבשן שבעמק החולה. ההופעה תתקיים במסגרת "פסטיבל מטאור" - שלושה ימים של הופעות: 50 אומני אינדי יגיעו מחו"ל, ושורת זמרים מהמובילים בישראל יופיעו גם כן, ובהם ברי סחרוף, הדג נחש והבלקן ביט בוקס. בפסטיבל צפויים להשתתף 15,000 איש בשלושה ימים של מוזיקה. 

לפני ארבע שנים ביטלה דל ריי את הופעתה בישראל בגלל מבצע "צוק איתן" אך כעת נראה שהקהל ינהר בהמוניו צפונה. ההודעה הרשמית על הופעתה תצא בימים הקרובים כדי לצמצם עד כמה שניתן את הזמן בין ההודעה לבין ההופעה על מנת למנוע הפעלת לחצים מצד גורמים בתנועת ה-BDS, שכבר הצליחו להביא הקיץ לביטול הופעותן של שתי כוכבות נוספות: לורד ושאקירה.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/