לאחר הסערה הציבורית, שודר היום (שלישי) הפרומו לעונה החדשה של הסדרה "מחוברים", בה השתתף גם הזמר אמיר פרישר גוטמן ז"ל, שטבע למוות בחודש שעבר בחוך הים הסמוך לעתלית. בשל מותו, הועלו סימני שאלה רבים האם בנוגע לשידור הפרקים שצולמו בטרם מותו.

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

העונה החדשה, העונה השמינית, תשודר החל מחודש ספטמבר ב"הוט". למרות שידור הפרומו, טרם ברור האם הסרטון האחרון של פרישר גוטמן, התיעוד מהמסיבה שערך בחוף הים ביום שמת, ישודר בתוכנית. מלבד הסרטון האחרון, ישודרו כל הקטעים שצילם הזמר בחודשים האחרונים, זאת משום שאישר את השימוש בהם לפני מותו.

"לקראת סוף צילומי העונה, איבד אמיר פרישר-גוטמן ז"ל את חייו בנסיבות טראגיות, בעת שהציל את אחייניתו מטביעה", נכתב בהודעת "הוט". "אמיר ובן זוגו ינאי פרישר, תיעדו במשך חודשים ארוכים את חייהם הזוגיים וההורות המשותפת לבנם רוי בן ה-4. הם תיעדו את הניסיונות לשקם את הנזקים הנפשיים והגופניים שנגרמו לאמיר כתוצאה מהטיפולים הכימותרפיים שעבר, לאחר שאובחן בטעות כחולה בסרטן. לצד ההתמודדות האישית, אמיר לקח חלק פעיל במאבקה של הקהילה הגאה לשוויון זכויות עבור זוגות חד מיניים ובשנה האחרונה הוביל מאבק עיקש לשיפור זכויותיהם של חולים ומחלימים ממחלת הסרטן".

בעונה החדשה של מחוברים משתתפים, מלבד פרישר-גוטמן ז"ל ובן זוגו ינאי, גם רינת גבאי יחד עם בעלה דורון מור, ארקדי דוכין ואשתו סימה לוי-דוכין, אשת חיי הלילה קרול צבי ווינר ובן זוגה מיקי ווינר והזמר המצליח איתי לוי.